Skip to main content

AccessTr.neT

Formda iki tarih arasını filtreleyip raporlama hakkında.

Emin Kılıç
Emin Kılıç
6
4229

Formda iki tarih arasını filtreleyip raporlama hakkında.

Çözüldü #1
(15/04/2013, 16:08)Emin Kılıç yazdı: Merhabalar. İlgilendiğim bir çalışmada fikirlerinize yardımlarınıza ihtiyacım var.
Çalıştığım kurumda tr geneli ve yıl boyu çok sayıda etkinlik düzenlenmekte. Ben bu etkinliklerin detay bilgilerini tutmak üzere (ekte bulunan) bir çalışma ile uğraşıyorum. Bu çalışmayla ilgili 3 ayrı sorumu 3 ayrı başlıkta açıyorum(kurallar gereği).

Resimdeki gibi kaba taslak bir form oluşturdum. Bu form lazım olan tüm bilgileri girmemi sağlıyor. Bütün girdiler tek form üzerinden alınıyor ve tek tabloda tutuluyor.
Bu tablodaki bilgilerle "tamamlanan, ertelenen, iptal olan" etkinlikleri raporlamayı düşünüyorum, Yine Katılımcı sayılarına ilişkin verilerden "tamamlanan etkinliklere katılan toplam öğretmen sayısı , veli sayısı .. " gibi özet raporlar tasarlamam gerekli.

Hem kayıtlı bütün etkinlikler için hemde iki tarih arasında gerçekleşmiş etkinlikleri form üzerinden nasıl filtreleyip, raporda ilgili sütun altına değerlerin toplamını yazdırabilirim?

Emeğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

eminprojedatabase.rar

[Resim: do.php?img=3931]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Formda iki tarih arasını filtreleyip raporlama hakkında. - Yazar: Emin Kılıç - 15/04/2013, 16:22
Task