Skip to main content

AccessTr.neT

Access 2003 Uygulamaları Paylaşımı Hakkında

Access 2003 Uygulamaları Paylaşımı Hakkında

Merhaba Access Aşıkları Img-grin

Access Programı İle İlgili Düşüncelerimi "İleri Yazılımcılar Platformu" Konu Başlığı Altında Bahsetmiştim, Bizim de Bir Katkısı Olacağı Amacını Düşündüğümüz, Bazı Örneklerimizi Paylaşmak İstiyoruz Ancak Bir Sorunumuz Var O da Dataların Büyüklüğü, Zira Access Uygulamaların da Acces Kendi Veri Tabanını Kullanmamaktayız, Daha Çok Sql Ve Oracle Kullanıyorum, Kodlamalarını, Triger Ve Stored Prosedurlerini Bitirdiğimiz Ve Tamamen Access Ara Birimi Kullanılmış Geniş Bir Projeyi İlk başlangıç Olarak Foruma Göndermek İstiyoruz.Gençlik Yaşlarımı da Başlangıcını Yaptığım Bir Yapay Zeka Uygulamasıdır bu üç kez revize ettim ( Revize Gelişen Yazılım Dilleri Neticesinde Oldu ) Çok Şükür Ara Formları Tamamen Access2003'e Uyarladık, Sql İle İlgili Kısımlarda Bazı Trigerler haricinde Hazır Sayılır.Ancak Sql Veri Tabanları 10,3GB gibi Büyük Bir DataBase.Programın İçeriğine Gelince Onbinlerce *.doc ve *.txt ( Yazılım Diliyle Yapılmış Sürümünde PDF ve Diğer Metin Uzantıları da var ) Dökümanlarda Kullanıcının Belirttiği Kriterlere Göre Özetleme Yapan Bir Program ( Tabi bu tanım sadece kabaca bir tanım ).
Yapay Zeka Algoritmalarıyla Onbinlerce Dökümanı Tarayıp Konu Bütünlüğü, imla Kuralları Kontrolleri Sağlayarak Hızlı Bir Özet Hazırlıyor.Çok Uzak Parametreleri "Bakınız..." Şeklinde Dip Notları da Son Sayfalara Ekliyor.Projem 2 Yıldır Bir Şirketin Döküman Kontrol Biriminde Kullanılıyor.Tüm Arkadaşların Faydalanacağı Güzel Bir Proje Olduğuna İnanıyorum.Ancak Veri Tabaları Gönderme Sorunum Var.Veri tabanları Olmadan Projede Pek Bir İşe Yaramayacağı Kannatindeyim.
Önerilerinizi Bekliyorum
Saygılarımızla...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Access 2003 Uygulamaları Paylaşımı Hakkında - Yazar: sesman - 27/04/2010, 07:15
Task