Skip to main content

AccessTr.neT

Lütfen yardım edin arkadaşlar

brindar_
brindar_
3
1576

Lütfen yardım edin arkadaşlar

arkadaşlara bilgisayar ödevim ama bir türlü yapamadım lütfen yardımcı olabilirmisiniz ödevim şu

Konu: Bir sınav merkezi yönetim biriminde sınav giriş belgesi yada görev yeri dağılımları ve görevlendirmeleri için bir veri tabanı programını acceste yapan bir program yapmanız istenmektedir. Bunun için;
1.Bu programda ders de öğrenilen tüm özellikler kullanılacaktır. Tablo, form, sorgu, açılan kutu, alt form,veri sınırlama gibi.
2.Üst bilgi kısmında sınav merkezi(osym yada aof) ve logosu yer alacaktır.
3.Ayrıntı kısmında TC kimlik no ad soyad , sınava gireceği yer, saat,posta adresi gibi bilgiler yer alacak ve 10 kişilik bir kayıt oluşturulacaktır.
4.Yine ayrıntı kısmında ya bir tablodan yada alt form olarak hang derslerden sınava gireceği yada buna benzer bilgiler gösterilecektir.
5.Alt bilgi kısmında ise uyarı şeklinde bir bilgi olacaktır. Örneğin sınav tarihi,cep telefonu getirmeyin gibi
6.Öyle ki her kayıt için alt ve üst bilgi sabit kalacaktır.
7.Sizin yada yakınınızın girdiği bir sınava ait giriş belgesini incelerseniz, kafanızda epey bir şey canlanacaktır.
8.Aşama aşama gidiniz önce verileri belirleyip bir tablo oluşturun sonra veri özelliklerini kontrol edin daha sonra form oluşturun rapor sayfasında çıktılarını kontrol edin

access 2003te yapılması lazım...arkadaşlar lütfen yardımcı olunnnnn saygılar....
bi cvp bekliyorum arkadaşlar saygılar
Son Düzenleme: 14/04/2010, 00:05, Düzenleyen: brindar_.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Lütfen yardım edin arkadaşlar - Yazar: brindar_ - 14/04/2010, 00:04
Task