Skip to main content

AccessTr.neT

Çoklu Kullanıcılı Kayıt İşlemi

Çoklu Kullanıcılı Kayıt İşlemi

Çözüldü #1
Sayın hocalarım iyi akşamlar!!!
Uzun zamandır kayıt işlemi ile ilgili bir program üzerinde çalışıyordum. Şükür programı bitirdim. Bir server üzerinden ağdan paylaşıma açtım ayrı bilgisayarlardan farklı kullanıcılar kayıt işlemi yaptığında kayıt sayısını mükerrer verdi. Kayıt işlemi yapılan formdaki alanlar ilişkisiz. Kaydet butonu ile kayıt işlemi gerçekleştiriliyor. Şimdilik tek sorun farklı bilgisayarlardan işlem yapıldığında aynı kayıt sayısını veriyor. Bunun için yapılması gereken bir ayar veya veri tabanını kontrol eden kod var mı. Accedeki ayarlardan paylaşılan ve kayıt kilit ayarlarını yaptım. Bir örnek göndermek isterdim ama eğer örnek göndermeden bu konuda bilgi ve deneyimi olan varsa onlardan ricam deneyimlerini benimle paylaşsınlar. Program sorunsuz çalıştığında tüm arkadaşlarla programı sitenizde paylaşacağım. Ama illaki bir örnek ekleyin diyorsanız sorun değil eklerim ama istiyorum ki aynı sorun başkalarıda yaşamasın sorunsuz çalışan bir programdan faydalansınlar. Eminim pek çok arkadaşın aradığı kodlar programımda vardır. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
kmercan2005, 20-10-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Son Düzenleme: 13/02/2010, 23:52, Düzenleyen: kmercan2005.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Çoklu Kullanıcılı Kayıt İşlemi - Yazar: kmercan2005 - 13/02/2010, 23:45
Task