Skip to main content

AccessTr.neT

3211 kodlu "Tablo zaten kullanimda oldugundan degistirilemiyor" hatasini gidermek

scihansafak
scihansafak
7
3762

3211 kodlu "Tablo zaten kullanimda oldugundan degistirilemiyor" hatasini gidermek

Selamlar,
Burdaki arkadaslarin da büyük katkisiyla ekteki databanki olusturdum. Ancak olusturdugum formda sorgulari calistirmak istedigimde yeni olusturulacak olan tablonun sanirim form tarafindan kullanildigini ve üzerinde degisiklik yapilamayacagini bildiren bir hata mesaji aliyorum.

Benim istedigim sadece formdaki güncelle(Aktualisieren) butonuna tiklandiginda tüm sorgularin kendiliginden calismasi ve formda guncellenmis datalarin direkt görülebilmesi. Bu konuda su ana kadar yaptiklarima göz atip önerisi olabilecek hatta mümkünse düzeltebilecek arkadaslar varsa mütesekkir kalirim. Oldukca vakit kaybettigim bir proje oldu bu yüzden burdaki ustalarimdan ricam ellerinden geldigince yardimci olmalari. Simdiden sagolun. Saglicakla
.zip deneme3.zip (Dosya Boyutu: 178,07 KB | İndirme Sayısı: 11)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
3211 kodlu "Tablo zaten kullanimda oldugundan degistirilemiyor" hatasini gidermek - Yazar: scihansafak - 08/01/2010, 12:40
Task