Skip to main content

AccessTr.neT

excel Macro Çalıştırma

excel Macro Çalıştırma

Merhaba Arkadaşlar

Bu Programlarla Excel Macroları etkin olmasada hazırlamış olduğunuz Excel dosyaları çalışacaktır.Hazırlamış olduğunuz Excel Programları Bu Programlarla çalıştırmak için aşagıdaki yolu izleyiniz.

excel Dosyalarınızın İSMİ=Kitap1'i Oğulcan olarak Değiştiriniz

Gördüğüm kadarı ile bazı açıklamalar yapılmış hepiniz kendi açınızdan haklısınız
bazı açıklamaları benim yerime maytas arkadaşım yapmış ben daha fazla uzatmayayım ben Excel üzerine programlarla çalışıyorum
buradaki amacım son kullanıcıya git güvenlik ayarlarından şu ayarları yap demeden programı çalıştırmak çünkü bazı yerler uzak olduğu için yada pazarlamasını bazı Bilgisayarcı arkadaşların yaptıgından dolayı kimse ayarla uğraşmasın diye hazırladım yani sertifika niyetine kısaca herkes sertifika sahibi olamayacağından dolayı bu programı hazırladım.Ayralar için maytas arkaşın yapmış olduğu açıklamalar yeterlidir.Aslında Konu sitede daha öncede alpeki99 arkadaşın Access için hazırlamış olduğu programın bir benzeri onunkinde güvenlik ayarlarını genelde düşük yapıyor bunda ise sadece kullanılan Kitap için güvenlik ayarlarına dokunmadan çalıştırıyor.Ayrıca bende Access için hazırladıklarımda alpeki99 arkadaşın programını kullanıyorum kendisinede bizlerle paylaştığı için ayrıca teşekkürler.
.rar Excell Macro Çalıştırma.rar (Dosya Boyutu: 6,42 KB | İndirme Sayısı: 311)
OĞULCAN & OLCAYTUĞ

Oğulcan Excel Web Sitesi
Excel İle Programlama
Son Düzenleme: 05/11/2009, 13:54, Düzenleyen: ogulcan92.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
excel Macro Çalıştırma - Yazar: ogulcan92 - 04/11/2009, 16:14
Cvp: excel Macro Çalıştırma - Yazar: ozanakkaya - 05/11/2009, 02:14
Cvp: excel Macro Çalıştırma - Yazar: maytas - 05/11/2009, 02:36
Cvp: excel Macro Çalıştırma - Yazar: benremix - 05/11/2009, 04:13
Cvp: excel Macro Çalıştırma - Yazar: nihatkr - 05/11/2009, 09:53
Cvp: excel Macro Çalıştırma - Yazar: maytas - 05/11/2009, 10:03
Cvp: excel Macro Çalıştırma - Yazar: ogulcan92 - 05/11/2009, 13:58
Task