Skip to main content

AccessTr.neT

"uygulama geliştirme"

"uygulama geliştirme"

Sevgili Accestr.net yöneticileri,

Bu site benim çok işime yarıyor (basit olarak anlatmak gerekirse tam olarak böyle).
Sizlerin sayesinde Access e olan sempatim ve tabi bilgim hergün daha fazla artıyor. Ne kadar teşekkür etsem az olacaktır, yine de siz teşekkürlerimi kabul edin.
Bu siteden faydalanıyorum ama bu site için ne yapabilirim diye düşünürken aklıma bir fikir geldi sizinle paylaşmak istedim.

Forumda "UYGULAMA GELİŞTİRME" başlığında yeni bir bölüm açılsa, bazı özel ve birçok kişinin faydalanabileceği düşünülen programlar/veritabanları burada hep birlikte geliştirilse ve komple bir program halinde kullanıma sunulsa nasıl olurdu acaba?

"Soru-cevap kısmında yapılan zaten bu" diyebilirsiniz. Fakat orada, forumun doğası gereği her telden birbiriyle alakasız bölümlerden sorular gelebilmekte.

Benim bahsettiğim daha özel bir uygulama. Yani bir veritabanı burada herkesin katkılarıyla geliştirilecek ve yine genel kullanıma açılacak. Bu özel örnekler üzerinde uygulanan işlemler herkes tarafından takip edilecek ve düzenli bir şekilde neyin ne işe yaradığının kontrolü sağlanmış olabilecek.

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Halay

Saygılarımla,
Kadir DURMAZ
accesstr.net hayranı
Son Düzenleme: 26/02/2009, 17:29, Düzenleyen: kdurmaz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
"uygulama geliştirme" - Yazar: kdurmaz - 26/02/2009, 17:28
Cvp: "uygulama geliştirme" - Yazar: alpeki99 - 26/02/2009, 17:41
Cvp: "uygulama geliştirme" - Yazar: goodfalles - 27/02/2009, 00:06
Cvp: "uygulama geliştirme" - Yazar: alpeki99 - 27/02/2009, 01:11
Cvp: "uygulama geliştirme" - Yazar: Bilgisayarcı - 27/02/2009, 09:46
Cvp: "uygulama geliştirme" - Yazar: Seruz - 27/02/2009, 10:18
Cvp: "uygulama geliştirme" - Yazar: ozanakkaya - 28/02/2009, 02:37
Cvp: "uygulama geliştirme" - Yazar: kdurmaz - 14/03/2009, 15:53