Skip to main content

AccessTr.neT

formdan forma veri aktarma

polak_68
polak_68
0
1807

formdan forma veri aktarma

merhaba

hazırlamaya çalıştığım programda takıldığım bir nokta var yardımcı olabilirmisiniz.
formdan forma veri aktarmaya çalışıyorum fakat yapmak istediğim işlemle ilgili sitede böyle bir örnek bulamadım. çaresizlikten yeni konu açmak zorunda kaldım.
konu başlığını farklı bi başlık bulamadım.
yapmak istediğim işlemlerin belli bir kısmını yaptım bir noktada takıldım lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

yapmaya çalıştığım işlem şu:"fARŞİV" adında bir formum var burada bir şahsın bilgileri mevcut. Yine aynı Formda "iş bilgilerine bak" adında birde buton var. bu buton

"fARŞİV" formundan seçilen bir şahsın birden fazla iş bilgilerine ulaşmamı sağlıyor. "iş bilgilerine bak" butonuna tıkladığım zaman "fYAPT_İSLER_ek" formunu açıyor.
burada seçilen bir şasın birden fazla iş bilgileri mevcut olacak. "fYAPT_İSLER_ek" formunda birde liste kutusu var. şahsın yaptığı işler burada listelenecek. "fYAPT_İSLER_ek"
formunda ki liste kutusundan yapılan bir işe tıklandığı zaman sağ tarafta ki metin kutularına verilerin gelmesini istiyorum. benim takıldığım nok ta da tam burası. lütfen yardımcı olabilirmisiniz
.rar ÖRNEKKKK.rar (Dosya Boyutu: 57,64 KB | İndirme Sayısı: 27)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
formdan forma veri aktarma - Yazar: polak_68 - 31/10/2012, 10:49