Skip to main content

AccessTr.neT

Hastane Randevu Çakışması

erdalyılmaz90
erdalyılmaz90
12
5123

Hastane Randevu Çakışması

Çözüldü #1
Değerli AccessTr.net üyeleri merhaba,

Belki çok basit ama çözümünü bulamadığım bir konu.

Proje ödevim hastane kayıt ve randevu sistemini yaptım.Ancak okulda hocamın istediği 4 isteği yapamadım.

1) Ana menüdeki Tarih sorgulamada İlk tarih (bizim sectiğimiz tarih) ve Son tarih (bizim sectiğimiz tarih) arasındaki sorgulamayı yapamadım.

2)Hasta randevu alırken o günde ve saate doktor dolusa doktor doludur diye hata verdirdim.Randevu alamıyor ama hata gösterirken kaydet butonunda göstermesi lazım iken kapat butonuna basınca gösteriyor.Bu hatayı kaydet butonunda göstermek istiyorum.Kaydet butonunda başka hata göstermekdedir.

3)Hasta randevu alırken aynı günde aynı saate randevusu varken tekrardan yine aynı gün ve saate baska doktorada randevuyu alabiliyor.Bunuda kaydet butonuna basarken engellemek hata verdirmek istiyorum.

4)Son olarakda doktor eğer o gün o saate baska randevusu varsa hastaya o doktora randevu saatinde randevu vermemesini sağladım.Fakat hata gösterirken kaydet butonunda göstermesi lazım iken kapat butonuna basınca gösteriyor.Bu hatayı kaydet butonunda göstermek istiyorum.Kaydet butonunda başka hata göstermekdedir.

Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.Şimdiden çok teşekkür ederim...

Hastane Takip.zip
.zip Hastane Takip.zip (Dosya Boyutu: 2,05 MB | İndirme Sayısı: 37)
Son Düzenleme: 26/07/2012, 06:43, Düzenleyen: erdalyılmaz90.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Hastane Randevu Çakışması - Yazar: erdalyılmaz90 - 26/07/2012, 05:32
Cvp: Hastane Randevu Çakışması - Yazar: iscinar - 26/07/2012, 09:03
Cvp: Hastane Randevu Çakışması - Yazar: iscinar - 26/07/2012, 14:07
Cvp: Hastane Randevu Çakışması - Yazar: iscinar - 26/07/2012, 14:25
Cvp: Hastane Randevu Çakışması - Yazar: iscinar - 26/07/2012, 16:36
Cvp: Hastane Randevu Çakışması - Yazar: iscinar - 26/07/2012, 18:43
Task