Skip to main content

AccessTr.neT

setup ve iki projede tek veri tabanı hakk.

setup ve iki projede tek veri tabanı hakk.

Çözüldü #1
herkese iyi çalışmalar bir kaç sorum olacak

öncelikle vb.net ile yaptığım ve Access veri tabanlı bi projem var bunun setup dosyası halini yapmak istiyorum sitede bi yöntem var onu yaptım ama öyle istemiyorum ben accss dosyasımın pek görünür bi yerde olmasını istemiyorum setup için önerebileceğiniz yöntem ve programlar nelerdir ?

2.sorum daha önede sormuştum ama hiç bi yerde cevap bulamadım ben projede vb.net ile olan kısmını bitirdim veri tabanı vs hazırladım ama birde bi web sitesi yapmak istiyorum ve web sitesinde bazı yerlerde veri tabanı gerekiyor ve bu veri tabanı bilgileri vb.net ile yaptığım projedeki veri tabanını kullanmam gerekiyor hatta o veri tabanına bilgi girişi yapmak istiyorum bu mümkün mü ?

3.sü ben projeyi şuan tek bilgisayardan kullanıyorum mesala ben veritabanını server atıp birden çok bilgisayarın kullanması için neler yapmam gerekiyor bu sorduğum sorudaki olayı yapmayacağım ama mantıksal olarak biliyor olmam gerekiyor bu konuda bilgisi olan var mı

tüm sorularıma cevap alamayacağım biliyorum ama bildiğiniz ve cevaplamak isteidğiniz kısımları cevaplarsanız iyi olur iyi çalışmalar Img-grin

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
setup ve iki projede tek veri tabanı hakk. - Yazar: goodfalles - 22/05/2012, 11:48
Task