Skip to main content

AccessTr.neT

Formlarda Arama Motoru-1

Formlarda Arama Motoru-1

Çözüldü #1
Merhaba
dersin anlatıldığı bölüm : https://accesstr.net/konu-form-uzerinden...tml?page=1

konu : form ara örneğinden yola çıkarak mevcut formda değişiklik ve ilaveler yapmak isterken formum kilitlendi...

Bu uygulamam da menü ve araçlar çubuğundan istediğiniz veri tabanlarına gidip gele bileceksiniz

hgsoftware kısmındaki programa aç kısmında yazan uyarılara takip ederek istenilen veritabanına hazırladığınızda o veritabanına ulaşabileceksiniz.

Not : aman dikkat : F00-MAIN ve F01-Anamenu formlar silerseniz bu veritabanına açamazsınız
Bu nedenle veri tabanıma bu şekilde gönderdim

Benim Sorum kısaca şu ;

Form 1 de görülen ara işlemini bu defa kendi tabloma uygulama yaptım ama
1-xANAMENÜDE ARA formunda ara işlemi yapamadım…

2-ANAMENÜDE ARA isimli form hazırlarken bu defa bu form kilitlendi kaldı açılmıyor…

Acaba bu dünden beri benimle inatlaşan formu açabilirmisiniz diyecektim.
.rar hgsoftware_arama.rar (Dosya Boyutu: 722,15 KB | İndirme Sayısı: 82)
Başta..ne demiştik..! ADRES VERİ TABANI SİSTEMİ GELECEĞİMİZ_ GEÇMİŞİMİZ İÇİN PLANLANMALI .ADRES_TC KİMLİK NO. KARDEŞTİR DEDİK; 1999 YILINDA; yola çıktık ya tutarsa misali... H&G_software_M_İ_P programı koyduk o günlerde adına; ilçemdeki tüm bilgileri 255 sutunlu,bir tabloda toplamaya başladık DEDİĞİMDE ;KİMSE İNANMAMIŞTI...bu dev tabloyu sorgu ile bölüp bölüp kullanacağım demiştik ya;O GÜNLERDE;  bazıları bu tablodan birşey olmaz demişti YA hani...Biz yılmadık...çalıştık araştırdık_sorduk_söz dinledik..kör,topal yol aldık; şimdi son rötuj zamanı...(UAVT VE MAKS YOK İKEN GÖRÜLEN RÜYA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR)
Son Düzenleme: 05/04/2012, 16:04, Düzenleyen: hgsoftware.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Formlarda Arama Motoru-1 - Yazar: hgsoftware - 05/04/2012, 16:03
Cvp: Formlarda Arama Motoru-1 - Yazar: C*e*l*o*y*c*e - 05/04/2012, 17:20
Cvp: Formlarda Arama Motoru-1 - Yazar: hgsoftware - 05/04/2012, 17:28
Cvp: Formlarda Arama Motoru-1 - Yazar: hgsoftware - 19/10/2012, 15:09
Task