Skip to main content

AccessTr.neT

OLE Server or ActiveX Hatası

orhantanriverdi
orhantanriverdi
11
5294

OLE Server or ActiveX Hatası

Çözüldü #1

Sayın hocalarım

Bundan birkaç gün önce de aynı konu hakkında yardımlarınıza başvurdum. İngilizce windows ve office 2010 yeni geldiği için dün ve bugunku denemelerimde ekteki resimde ekli olan hata ile yine karşılaşmaktayım. Sayın hocalarımızın tavsiyesi üzerine dil seçeneklerini değiştirerek de denedim malasef. Sayın mehmet demiral hocamızın tavsiyesi ile yeni bir database oluşturup dataları alırken options kısmında boş olan kutularıda işaretledim fakat aynı hata malasef devam etmektedir. Ekte database ve hata fotografı mevcuttur. Yardımlarınızı ve yorumlarınızı beklemekteyim.

Saygılar
Orhan

Ek Dosyalar
 PERSONNEL FOLLOWUP.rar(347.82 KB)

[Resim: 13289339971.jpg]
Resmi tekrar yukledım.

Sayın hocalarım

Bundan birkaç gün önce de aynı konu hakkında yardımlarınıza başvurdum. İngilizce windows ve office 2010 yeni geldiği için dün ve bugunku denemelerimde ekteki resimde ekli olan hata ile yine karşılaşmaktayım. Sayın hocalarımızın tavsiyesi üzerine dil seçeneklerini değiştirerek de denedim malasef. Sayın mehmet demiral hocamızın tavsiyesi ile yeni bir database oluşturup dataları alırken options kısmında boş olan kutularıda işaretledim fakat aynı hata malasef devam etmektedir. Ekte database ve hata fotografı mevcuttur. Yardımlarınızı ve yorumlarınızı beklemekteyim.

Saygılar
Orhan

Ek Dosyalar
 PERSONNEL FOLLOWUP.rar(347.82 KB)

[Resim: 13289341351.jpg]
Son Düzenleme: 11/02/2012, 07:22, Düzenleyen: orhantanriverdi.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
OLE Server or ActiveX Hatası - Yazar: orhantanriverdi - 11/02/2012, 07:20
Cvp: OLE Server or ActiveX Hatası - Yazar: ozanakkaya - 11/02/2012, 08:39
Cvp: OLE Server or ActiveX Hatası - Yazar: ozanakkaya - 13/02/2012, 10:50
Cvp: OLE Server or ActiveX Hatası - Yazar: benremix - 15/02/2012, 20:52
Ole Server or ActiveX Hatasi - Yazar: orhantanriverdi - 15/02/2012, 12:36
Task