Skip to main content

AccessTr.neT

Bağlı Tablo Sihirbazı, modüller ve run-time error hatası

Bağlı Tablo Sihirbazı, modüller ve run-time error hatası

Çözüldü #1
merhabalar,
yapmış olduğum veritabanını bölüp, sayın taruz beyin bağlı tablo sihirbazını veritabanıma dahil ettim, referansların hepsini dahil ettim.

programımı çalıştırdığımda bağlı tablo sihirbazı açılıp tabloların yerini soruyor, "bu dosyalarla aynı klasörde duruyor" seçeneğini seçince bir sıkıntı yok, tablolarımı bağlıyor.

yerini bulabilirim seçeneğini tıkladığımda ise referanslarımın hepsi yüklü olmasına rağmen "run-time error 424" hatası veriyor.

hatanın nereden kaynaklandığını bulabilmek için epey uğraştım, makroları sildim, raporları sildim, sorguları sildim en sonunda hatanın modüllerden kaynaklandığını buldum.

yüklü olan modüller yukarıda bahsettiğim hatayı veriyordu, modüllerin hepsini sildiğim de ise yerini bulabilirim seçeneğini seçtiğimde program hata vermiyor ve dosya aç dialog formu ekrana geliyordu.

Sorun: modüllerden vazgeçmem mümkün değil, programında hata vermemesi gerek ne yapmalıyız? yardımlarınızı bekliyorum.Img-cray
.rar Arc_Tkp.rar (Dosya Boyutu: 93,86 KB | İndirme Sayısı: 8)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Bağlı Tablo Sihirbazı, modüller ve run-time error hatası - Yazar: gogoli01 - 13/03/2011, 02:09