Skip to main content

AccessTr.neT

Açıklama geçmişini kaydetme

Açıklama geçmişini kaydetme

Çözüldü #1
Merhaba. Tabloda bulunan açıklama kısmına formdan farklı vakitlerde girdiğim verilerin, veri giriş vaktine göre ayrı ayrı kaydedilmesini istiyorum. Bu veriler de formda bulunan açıklama geçmişi kısmında görünecek. Bir örneği Access 2007 de hazır şablonlardan olan demirbaşlar çalışmasında var ancak kendi çalışmama uyarlayamadım malesef. Yardımınız için şimdiden teşekkürler...
.rar deneme.rar (Dosya Boyutu: 14,84 KB | İndirme Sayısı: 7)
misilak, 08-02-2010 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #2
Bunun için çözüm önceki değerler + yeni değerler denilip güncelleme yapılabilir ancak isterseniz siz 2007 deki dosyanızı gönderin farklı birşeymi istiyorsunuz kontrol ederiz ona göre çözüm öneririz.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
şablon ektedir. yalnız bir ayrıntı olarak burada da eklenmiş bir açıklama üzerinde değişiklik yapılamıyor. yapılabilse iyi olur
.rar Demirbaşlar.rar (Dosya Boyutu: 104,15 KB | İndirme Sayısı: 14)
Çözüldü #4
Merhaba. Konu ile ilgili fikri olan var mıdır acaba? Teşekkür ederim
Çözüldü #5
Bu konu ile ilgili resimli bir ders hazırlıyorum. Linkini tekrar eklerim.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #6
ekteki örneği bir incelermisiniz? sanırım çözüm olur derdinize. ya da bir örnek olur araştırmalara.
.rar DropDown.rar (Dosya Boyutu: 32,16 KB | İndirme Sayısı: 3)
Murat YANDEMİR ( PyramiD YAZILIM Uluslar Arası Nakliye Programları )
Bilgisayar Programcısı (1989'dan beri)

+rep Yollar biter Access bitmez. +rep

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task