Skip to main content

AccessTr.neT

Personel izin ve rapor takibi

Personel izin ve rapor takibi

Çözüldü #1
arkadaşlar eklediğim programı personelin işe başladığı günden itibaren kullandığı izin ve raporları takip etmek şeklinde değiştirmek istiyorum. izin ve raporları ayrı ayrı görmek istiyorum.. bu konuda bana yardımcı olurmusunz. şimdiden teşekkür ederim..
.rar İzin Takip.rar (Dosya Boyutu: 158,55 KB | İndirme Sayısı: 162)
Çözüldü #2
Sorunuzdan anladığım kadarıyla deneme isimli örnek form ekledim, inceleyiniz.
.rar İzin Takip_sled.rar (Dosya Boyutu: 133,75 KB | İndirme Sayısı: 159)
Çözüldü #3
bende değişiklik yapmıştım boşa gitmesin
.rar İzin Takip_coskun.rar (Dosya Boyutu: 167,42 KB | İndirme Sayısı: 259)
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Çözüldü #4
arkadaşlar öncelikle teşekkür ederiz yardımcı oldunuz proğramların hepsi güzel kullanışlı ancak bir sorunumuz oldu artık yıllık izin takipleri girişleri internet üzerinden otomatik takip edilecekmiş onun için ayrıca kayıt tutmamıza izin kağıdı yazmamıza gerek yokmuş bugün itibari ile öğrendik ancak yıllık alınan doktor raporu heyet raporu gibi sağlık raporlarını takip etmeyi 7 günü geçen raporlarda maaşından kesinti yapmayı 40 günü geçen raporlarda hakem hastaneye göndermeyi takip edecekmişiz programı sadece alınan raporu takip etmek için yapabilirmiyiz ben uğraştım yapamadım ayrıca kayıt ekleme düzeltme gibi düğmeler olursa çok iyi olur bu konuda yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler
Çözüldü #5
Sn waper2005, bu sitenin amacı hazır program yapmak değil, yapılan programlar esnasında karşılaşılan sorunlarda yardım etmek, Access öğrenmek ve öğretmektir. Lütfen bu doğrultuda hareket edelim.
Çözüldü #6
tamam kusura bakmayın.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task