Skip to main content

AccessTr.neT

Windows 7 VB6

Çözüldü #1
slm

arkadaslar icinizde Visual Basic 6 yi Windows 7 de kullanan var mi ?

sorunsuz calisiyor mu ?

saygilar
Yakut, 11-03-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #2
ben win 7 ye kurmuştum.ilk kurulumda dll hatası verdi.yeniden başlattım düzeldi.ama projeyi run ettiğin zaman biraz gecikme yapıyor.
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Çözüldü #3
yaptigimiz projeler baska (XP, Vista, ) gibi sytemlerde calistirabilirmiyiz sorunsuz ?
Yakut, 11-03-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #4
Sistem dosyalarına müdahale etmedikten sonra W7 ile çalıştırdığım VB programları var. En güzeli sanal makine içine XP kurmak ve orada çalışmak olsa gerek.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #5
(30/09/2010, 19:23)alpeki99 yazdı: Sistem dosyalarına müdahale etmedikten sonra W7 ile çalıştırdığım VB programları var. En güzeli sanal makine içine XP kurmak ve orada çalışmak olsa gerek.

aynen katılıyorum alpeki hocama
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
Çözüldü #6
win 7 ye visual basic 6 kurduktan sonra vb a kısayola sağ tıkla özelliklerden uyumluluk modunu windows XP sp2 yapman lazım.ekteki resme bakarmısın.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da