Skip to main content

AccessTr.neT

toplama problemi için yardım lütfen

toplama problemi için yardım lütfen

Çözüldü #1
bildiğim kadarı ile hazırladığım fatura programında toplam almada sorun yaşıyorum ve içinden çıkamadım bir türlü.... ekteki dosyada faturalar2 tablosunda (fatura tutarı + metin90 + metin92 + metin94 + metin96 ) sutunlarını genel toplam sutununa toplam aldırmak istiyorum konuyla bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum... teşekkürler iyi gunler
Çözüldü #2
Sayın apo5ever örnek uygulamanızı eklemeniz halinde yardımcı olalım
Çözüldü #3
sayın mustafa Access uyguluması örneğim ekte yer almaktadır.şimdiden teşekkürler ilgilendiğiniz için...
.rar Kopyası MKM1.rar (Dosya Boyutu: 80,29 KB | İndirme Sayısı: 14)
Çözüldü #4
ofis 2003 e çevirip yollayabilme imkanınız var mı?
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Son Düzenleme: 30/09/2010, 11:21, Düzenleyen: Coskun0559.
Çözüldü #5
dosyayı 2003 olarak tekrar ekliyorum teşekkur ederim
.rar Kopyası MKM12 2003ver.rar (Dosya Boyutu: 40,92 KB | İndirme Sayısı: 21)
Çözüldü #6
sn apo5ever,
istediğini örnek formda düzenlenmiştir. Formüllerin neticesini tabloya aktarmak istiyorsanız ayrıca belirtiniz. "Access de amaç hesaplanabilen hiç bir alanın tablolarda yer almamasıdır."
.rar Kopyası MKM12 2003ver.rar (Dosya Boyutu: 40,92 KB | İndirme Sayısı: 21)
+repCahiller bilginin kölesi, Alimler ise efendisi olur.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da