Skip to main content

AccessTr.neT

Windowsta CON isimli klasör oluşturma

mustafa_atr
mustafa_atr
9
5131

Windowsta CON isimli klasör oluşturma

İlginç bir durum inceleyin
Şuradan
Evet daha önce denemiştim ve bu konuyu okumuştum. Bunu Bill Gates'in bile bilmediği ise bir yalan... Kesinlikle...Adamlar Windows'un temelinde yatan ms-dos çekirdeğini oluştururken bu gibi kısıtlamaları bazı kaynaklara direk erişim sağlanması açısından yerleştirmişler. Mesela LPT adında bir klasör açılırken LPT1 adında bir klasör açılamıyor. Açılsa ne olur? Birşey olmaz ama tıpkı bazı kısaltmaların araç plakası olarak kullanılmaması veya ATATÜRK adının şahıslar tarafından ad veya soy ad olarak alınamamsı gibi bu kısaltmalar da windowsta işler karışmasın diye engellenmiş.
İnadına, ille de Accesstr.net...
canım Türkiyem...

(27/08/2010, 00:47)kaynak siteden oğuzhan kullanıcısı yazdı: benim yaptığım bi araştırmada ve facede ki bir videoda con asıl adı contirium(bir çeşit mineral) bunun çokbüyük bir enerji kaynağı olduğu bulunmuş ve bir gramı bile bir bilgisayarı fişe takmadan yıllarca çalıştırabildiği biliniyor ancak denizin dibinde olduğu için çıkartılamıyor sadece bir kaç parçası çıkarıla bilmiş ve oda araştırmalara gitmiş.Madde çok önemli olduğu için isminden söz edilemiyor(internette ve dosya adlarında) kullanılamıyor.Bunun nedeni milletin bu kaynağı öğrenememesi.böylece bu konuyu öğrenen zengin iş adamları (arap şeyhleri vb.) istanbul daki yalıları alabilecek ve araştırma yapabilecek.bu enerjinin bir kilo su bile türkiyenin bütün borçlarını kapata bilecekse dünya zenginleri buna neden sahip olamasın.bu nedenle bütün bildiklerini haberdar edin ve bu mesajlerı paylaşın

™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

(27/08/2010, 00:55)chopper07 yazdı: canım Türkiyem...

(27/08/2010, 00:47)kaynak siteden oğuzhan kullanıcısı yazdı: benim yaptığım bi araştırmada ve facede ki bir videoda con asıl adı contirium(bir çeşit mineral) bunun çokbüyük bir enerji kaynağı olduğu bulunmuş ve bir gramı bile bir bilgisayarı fişe takmadan yıllarca çalıştırabildiği biliniyor ancak denizin dibinde olduğu için çıkartılamıyor sadece bir kaç parçası çıkarıla bilmiş ve oda araştırmalara gitmiş.Madde çok önemli olduğu için isminden söz edilemiyor(internette ve dosya adlarında) kullanılamıyor.Bunun nedeni milletin bu kaynağı öğrenememesi.böylece bu konuyu öğrenen zengin iş adamları (arap şeyhleri vb.) istanbul daki yalıları alabilecek ve araştırma yapabilecek.bu enerjinin bir kilo su bile türkiyenin bütün borçlarını kapata bilecekse dünya zenginleri buna neden sahip olamasın.bu nedenle bütün bildiklerini haberdar edin ve bu mesajlerı paylaşın

RoflmaoRoflmaoRoflmaoRoflmao
Application Engineer
Hahaha... Yuh be... Önüne gelen sallıyor arkadaşlar. Bu kadar uydurma şu Uğur Dündar'ın programındaki "Güney Afrika'dan muzun içinde gelen böcek" yalanını söyleyen dolandırıcıyı hatırlattı bana.
http://vimeo.com/6582399
İnadına, ille de Accesstr.net...
RoflmaoRoflmaoRoflmao

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task