Skip to main content

AccessTr.neT

Depo Takip programına fotoğraf girişi

Depo Takip programına fotoğraf girişi

Çözüldü #1
Merhaba arkadaşlar,

Bir depo takip programı yapmak istiyorum. Program çok basit bişey olacak. Giriş, çıkış, stok şeklinde olacak.Takıldığım yerler var. Yardımcı olursanız sevinirim. Programın tablolarını hazırladım. Programa resim girişini nasıl ve ne şekilde yapacağım?Bir ürün geldiğinde giriş kısmında fotoğraflarıyla birlikte girilecek ve çıkış yapıldığı zaman ise fotoğrafı görülüp çıkış yapılacak. Çalıştığım program ektedir. Yardımcı olursanı sevinirim. Teşekkürler.
.rar Database7 - Kopya.rar (Dosya Boyutu: 90,49 KB | İndirme Sayısı: 67)
Çözüldü #2
Linkteki konuyu inceleyiniz.

Forma Resim Ekleme (Tabloya Resim Yolunu Kaydederek)
Çözüldü #3
(23/01/2014, 22:39)ozanakkaya yazdı: Linkteki konuyu inceleyiniz.

Forma Resim Ekleme (Tabloya Resim Yolunu Kaydederek)

Teşekkür ederim, resim eklemeyide yapabiliyorum. Ama açıkçası anlayamadığım kısım şu;

giriş tablosunda girdiğim resmi çıkışta nasıl göstereceğim. Öyle bir sorunum var aslında. Ya da ekte gönderdiğim veritabanında resimler için ayrı bir tablo oluşturdum. Giriş tablosuna bağlayacağım formdan resim girişi yaptığım zaman resimler tablosuna yazdırmasını ve çıkış formunun resimleri resimler tablosundan çekmesini nasıl sağlayacağım? Bu kısım kafamı karıştırıyor. Teşekkürler.
Çözüldü #4
Örneğinizde sadece tablolar var. İçerisinde form olan ve tablolarında veri olan örnek eklerseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Çözüldü #5
Merhaba;

Dosyayı ekte gönderiyorum. Aynı zamanda ürün adı seçildiği zaman, ürün kodunu ürün kodu kutusuna Dlookup fonksiyonu ile yazdırmıştım.Daha sonra kodu sildim ve tekrar aynı şeyi yaptıramıyorum.Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
.rar Database7 - Kopya.rar (Dosya Boyutu: 95,44 KB | İndirme Sayısı: 30)
Çözüldü #6
(23/01/2014, 22:47)fozcannn yazdı: Teşekkür ederim, resim eklemeyide yapabiliyorum.

Resim eklemeyi yaptığınız örneği ekleyiniz. EKlediğiniz örnekte sadece 1 tane form var.

Bu örnek üzerinden yardımcı olacak kadar vaktim yok malesef, formları sıfırdan oluşturamam, sizin oluşturduğunuz formları düzenleyebilirim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da