Skip to main content

AccessTr.neT

toplu senet

toplu senet

Çözüldü #1
kolay gelsin  arkadaşlar  öncelikle  sitenizin bana bu zamana kadar verdiği tüm yardımlardan dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum.. bana sunduğunuz yardımlar  dolayısıyla  access de bir toplu senet basım programı yaptım  yalnız  senedi yazdır  dediğimde  senet dutarını yazıyla  bir türlü yazdıramadım yardımlarınızı  bekliyorum kolay gelsin hazırladığım uygulama  altta...

http://turbobit.net/9jwwfr793j68.html
.rar SENET BASKI.rar (Dosya Boyutu: 132,33 KB | İndirme Sayısı: 50)
Son Düzenleme: 18/06/2013, 11:54, Düzenleyen: iceman_24.
Çözüldü #2
Maalesef örneğinizi indiremediğim için yardımcı olamıyorum. Örneği indirme konusunda problem var. Halletmeye çalışıyorum.
İnadına, ille de Accesstr.net...
Çözüldü #3
Kendi hazırladığım bir örnek ekliyorum incelermisin .
.rar senet duzenlemeSD.rar (Dosya Boyutu: 94,93 KB | İndirme Sayısı: 43)
Çözüldü #4
ek teki dosyanızı açamadım benimki 2007 sanırım ondan bendeki dosyayı 1. mesaja ekledim.
Çözüldü #5
2002-2003 olarak tekrar ekledim kendi mantığına göre örnek olsun diye eklemiştim.Senin çalışmana göre daha sade.
.rar senet duzenleme2002-2003.rar (Dosya Boyutu: 95,97 KB | İndirme Sayısı: 26)
Çözüldü #6
çok teşekkür ederim düşüncen için ama dediğin gibi örnek oldu Img-grin yani çalışmıyor bir de ben 3 aylık vadeli flan ayarladım ayarlamakta bayagı zor oldu yine formdan sagolsunlar arkadaşlar yardımcı oldu her şeyi yaptım ama senetin üzerine yazıyla kısmını ben manuel girmem lazım yoksa olmuyor bir türlü yapamadım onu hallede bilsem sorunum kalkacakta bakalım yinede cok sagol güzel bir örnek ama teşekkür ederim

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task