Skip to main content

AccessTr.neT

Makrolardaki Password'un ***** Şeklinde Görülmesi

Makrolardaki Password'un ***** Şeklinde Görülmesi

Çözüldü #1
Ben Programlarımda Form içlerinde AÇılan kutuya girmek için oluşturduğum Formları her kullanıcı bu değerleri belirlemesin diye bir makra oluştıurup makronun oşul metni kısmına [PAROLA GİRİNİZ]=123456 gibi bir değer giriyorum buda o makraçalıştığında bu koşulu soruyor ve koşul sağlanmaz ise ilgili form açılmıyor veya açılsa bile geçmiş bilgiler gelmiyor bu da gizli bilgileri önlemiş oluyorum

AMAAA
bir sorunum şu bu değerleri******** şeklinde değilde açık olarak girmek zorunda kalıyorum acaba bu bilgileripasword biçiminde yazabilirmiyiz
şimdiden tüm arkadaşlara teşekür ederim
Son Düzenleme: 02/12/2008, 19:28, Düzenleyen: karam.
Çözüldü #2
Açılan kutu Özellikleninden Giriş Maskesine Password yaz.
Çözüldü #3
(02/12/2008, 20:36)sledgeab yazdı: Açılan kutu Özellikleninden Giriş Maskesine Password yaz.

dediğinize bakıyorum ama bulamadım "açılan kutu özelliği"ni biraz daha detaylı bilgi verebilirmisiniz.
Çözüldü #4
Formu çift tıklarsan, form özellikleri açılır, ayrıntıyı çift tıklarsan ayrıntı özellikleri açılır, açılan kutuyu çift tıklarsan aşağıdaki resimdeki gibi açılan kutu özellikleri açılır, ben bunlara ...... özellikleri diyorum ama başka tabiri varmı bilmiyorum, ayrıca tüm bunları nesneye sağ tıklayıp özelliklere tıklayarak ta ulaşabilirsin,

[Resim: adsiza459e.jpg]
Çözüldü #5
Ben Programlarımda Form içlerinde AÇılan kutuya girmek için oluşturduğum Formları
???????????

karam öyle yazmışki her okumamda farklı birşey anlıyorum, ben açılan kutuya yazacak diye anladım,
Çözüldü #6
Sizi Yanlış yönlendirdim Galiba Ben Makrada Bulunan Pencereden Bahsetmiştim Ekli Resimde Var Makra oluştur yaparken yazdığımız yerden

açılan kutudan değil
Son Düzenleme: 02/12/2008, 21:33, Düzenleyen: karam.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da