Skip to main content

AccessTr.neT

Zonguldak faciası

ayhan2122
ayhan2122
6
3048

Zonguldak faciası

Zonguldakta göçük altında kalanlara Allah rahmet etsin.
Ailelelerine Allah'tan sabır diliyorum.
Saygılar, iyi çalışmalar.
Kod, formül vs bilmek önemlidir ama mantığını yürütebilmek, nerede ve nasıl kullanılacağını bilmek daha önemlidir.
Amin,Allah rahmet eylesin
(21/05/2010, 19:42)ayhan2122 yazdı: Zonguldakta göçük altında kalanlara Allah rahmet etsin.

Amin Hocam İhşallah Bu Son Olsun.
Application Engineer
Görsel basında okuduğum habere göre, İngiltere'de 37, Almanya'da 23 yıldır bu tür kazalar olmamış... Demek ki, bu ülkelerde aynı işi yapanların bu tür kazalarda hayatını kaybetmemesi için otoriteler iş ve can güvenliğine büyük önem verip, gerekli önlemleri alır, denetimleri çok ciddi yaparlarken; bizdeki işverenlerin, idari ve siyasi otoritenin bu konuda yeterli ve ciddi önlemler almadıkları çok açıktır.

Bu yaklaşım ülkemizde bize insan yaşamının ne kadar değersiz olduğunu gösteriyor... Bu kazaların buralarda çalışanların kaderi olduğunu kabul edemiyorum..

Canlarını kaybedenlere allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum...
Son Düzenleme: 21/05/2010, 20:32, Düzenleyen: assenucler.
(21/05/2010, 19:42)ayhan2122 yazdı: Zonguldakta göçük altında kalanlara Allah rahmet etsin.

Sözün bittiği yer...Allah Rahmet Eylesin.
(21/05/2010, 20:59)BlackEagle yazdı:

Sözün bittiği yer...Allah Rahmet Eylesin.
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da