Skip to main content

AccessTr.neT

açılır kutu

açılır kutu

Çözüldü #1
açılır kutuda bir nesne seçtiğimizde alttaki açılır kutudaki nesnelerin değişmesi nasıl oluyor bir türlü halledemedim. yardımcı olabilirmisiniz
Çözüldü #2
Sn ulufer43 lütfen Site Kurallarını okuyunuz ve uygulayınız.

10-) Konu açarken sorununuzu açık bir şekilde ifade etmelisiniz. Konuya örnek uygulama eklemek zorunludur. Mutlaka örnek uygulama (14. Maddede belirtildiği şekilde) ekleyin. Gerekirse aldığınız hata kodlarını, resimlerini ekleyin. Sorunuzu mutlaka konuya yazınız, konuya soru içeren slayt veya döküman eklemeyiniz. bu şekilde sorunlarınızı daha kolay anlayabilir, sizlere daha rahat yardımcı olabiliriz.
[Uyarı Puanı: +2]
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Çözüldü #3
Sn ulufer43, benremix hocamın da belirttiği üzere örnek eklerseniz cevap alacaksınız. Bununla ilgili zaten sitemizde bir çok örnek var.. Ekleyeceğiniz örneği bekliyoruz..
Çözüldü #4
abi elimde örnek yok ta sizin sitede şu "Açılan kutudaki seçime göre formdaki metin kutularına bilgi getirme" konu war ama ben bu örneği anlayamadım. video falan warsa elinizde yada detaylı bi anlatım olabilir. yani ben kutudan bi seçim yapıcam ve alttaki kutudaki değerler de değişecek.
Çözüldü #5
Sn ulufer43 örnek yoksa bu açılır kutuyu nereye ekleyeceksiniz? Ayrıca Sn Mehmet Hocam video anlatımından daha iyi anlatmış. Konunun çıktısını alıp adım adım yaparsanız olur ama sonuçta örnek bir çalışma gerekli. Lütfen bizden sıfırdan örnek çalışma hazırlamamızı beklemeyiniz. Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Çözüldü #6
yok hayır sıfırdan değil . teşekkür edrim ilginiz için ben halletdimLol

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task