Skip to main content

AccessTr.neT

Access havaalanı veritabanı

Access havaalanı veritabanı

Çözüldü #1
Veri Tabanından proje ödevi aldım. Havaalanı veritabanı yapmam gerekiyor. Firma Bilgileri, Güzergah Bilgisi, Yolcu Bilgileri, Çalışan olarak 4 tablo Yapmam gerekiyor. Fakat bu tablolara ekleyebileceğim alanlar neler olabilir bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Icon_rolleyes
Çözüldü #2
Sn. sessiz05 sorunuzun cevabı zaten sorunuzun için.

Firma bilgileri:Firmaya ait bilgiler (firma adı-vergi no-tel-mail vs)
Güzergah bilgileriImg-crayKalkış yeri-varış yeri-varış saati-aktarma varmı yokmu)
Yolcu bilgileriImg-crayAdı-soyadı-tc kimlik no-cinsiyet-uçuş sınıfı vs)
Çalışan bilgileriImg-crayadı-soyadı-çalışan no-sgk no-işe giriş tarihi-telefon numarası-adresi-acil durumlarda aranacak kişi-kan grubu vs)

Bunlar gibi daha birçok alan oluşturabilirsin.Araştırma yapmanı tavsiye ederim.
Çözüldü #3
Teşekkürler
Çözüldü #4
iyi geceler ben stok programı ve hasta takip programı yapıcaktım alanlar konusunda yardımcı olabilirmisiniz???????????????????
Çözüldü #5
Sn emine-merve forumda arama yaparsanız; bahsettiğiniz konularla ilgili olarak örnekler var indirip hangi alanlara gerek olduğunu inceleyebilirsiniz. Ben sizin bir kaç konu buldum. Saygılar...

https://accesstr.net/konu-satis-fatura-b...light=stok

https://accesstr.net/konu-hasta-takip-ve...asta+takip
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Çözüldü #6
Arkadaşlar öncelike biraz araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Sn.emine-merve forumda aratırsanız "stok takip" konusunda birçok örnek bulabilirsiniz.
Çok fazla hazırcı olmayın, düşünme işini bile sizin yerinize başkalarının yapmasını beklemeyin.Araştırın düşünün ve yola çıkın.Birşeyler kendiliğinden oluşacaktır.İşte o zaman takıldığınız yerleri sorun.Bizde yardımcı olalım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task