Skip to main content

AccessTr.neT

form acilirken parolasini giren kisinin adi gelsin

genco051
genco051
13
5795

form acilirken parolasini giren kisinin adi gelsin

Merhaba
Bir form yapıyorum. Bu forma güvenlikten parola atayacağım. Ancak Atadığım parolayı giren kişi adınının forma otomatik gelmesini veya işlemesini sağlayacak bir sistem oluşturmam gerekir.Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olacak veya formu düzeltebilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim.
.zip Kopyası Kopyası vt2.zip (Dosya Boyutu: 232,57 KB | İndirme Sayısı: 17)
Ekteki örnek işinize yarayacaktır. Kolay Gelsin...
.zip [email protected] (Dosya Boyutu: 24,53 KB | İndirme Sayısı: 69)
komşuda dülger mi var geliyor keser sesi,
ustalar konuşunca çıraklar keser sesi.
Teşekkürler ancak nasıl yaptığınız hakkında bilgi vermemişsiniz. Ve benim gönderiğim örneğe bakabildiniz mi ? Tablo2 formuna kişinin adı soyadını eklemeliyim ancak bunu şifre girince kendi forma işlesin. Seviye olması önemli değil.
örneğinizi düzenledim ancak bazı şeyleri sizin tekrar yapmanız lazım misal ,ben ecno sayısının giriş masktesini \20\10.09999;0;* olarak yaptım sen bunu kendine çevirebilirsin,tablolarında dületmeler yaptım,ve şifre formu ekledim bu şifre şimdilik 123 olacak kendin sonra degiştirebilirsin .ee nediyem başka ,rep isterim Lol ..kolay gelsin
Konu çöp kutusuna taşınmıştır.

Lütfen Site Kurallarına uygun şekilde konu başlığını değiştiriniz.

"form acilirken parolasini giren kisinin adi gelsin" ne demek ??

2-) AccessTr.neT olarak En çok dikkat ettiğimiz noktalardan biri; Türkçemizin güzel kullanılmasıdır. Q W gibi Türkçeyle alakası olmayan harflerin kelime içerisinde kullanılması yasaktır. Konu başlığında ve mesajlarda kelimeler Türkçe yazılmak zorundadır. Kelimeler "acik", "degisik", "cunku", "saol" şeklinde yazılmamalıdır.
[Uyarı Puanı: +2]
(07/05/2010, 12:21)C*E*L*O*Y*C*E yazdı: örneğinizi düzenledim ancak bazı şeyleri sizin tekrar yapmanız lazım misal ,ben ecno sayısının giriş masktesini \20\10.09999;0;* olarak yaptım sen bunu kendine çevirebilirsin,tablolarında dületmeler yaptım,ve şifre formu ekledim bu şifre şimdilik 123 olacak kendin sonra degiştirebilirsin .ee nediyem başka ,rep isterim Lol ..kolay gelsin

teşekkürler ama ek'yok ? Ayrıca Eco no bizim yayın numaramızdır. eski hali ile kalması gerekir. Yani bir tarih unusuru değildir. Bilgilerinize sunarım.
(07/05/2010, 12:26)sledgeab yazdı: Konu çöp kutusuna taşınmıştır.

Lütfen Site Kurallarına uygun şekilde konu başlığını değiştiriniz.

"form acilirken parolasini giren kisinin adi gelsin" ne demek ??

2-) AccessTr.neT olarak En çok dikkat ettiğimiz noktalardan biri; Türkçemizin güzel kullanılmasıdır. Q W gibi Türkçeyle alakası olmayan harflerin kelime içerisinde kullanılması yasaktır. Konu başlığında ve mesajlarda kelimeler Türkçe yazılmak zorundadır. Kelimeler "acik", "degisik", "cunku", "saol" şeklinde yazılmamalıdır.
[Uyarı Puanı: +2]

Access konusunda 1 aylık bir kullanım geçmişim var. Doğru ifade edememek sizin uyarı yapıp puan almanız demek mi ?"form acilirken parolasini giren kisinin adi gelsin" ne demek ?? bu sorunun cevabı şu şekildedir ; Arkadaşlar formu açarken şifre girsin form üzerine de isimleri geslin. Yani kimin hangi işlemi yaptığını görmek istedim. Zaten ne yapılacağı konusundada açıklama yapmıştım. Bu konuda tek yalnış konu adını yalnış yazmak mı ? Bu konuya hiçbir kimse yardımcı olmadı ama yalnış yazılan bir yazım için 2 kişi düzeltme yaptı. Konuyu da çöp kutusuna aldı. biz bu forma üye olurken Access konusunda çok iyi olan arkadaşların bize yardımcı olmasını, yol göstermesini hedef aldık.
Son Düzenleme: 10/05/2010, 10:46, Düzenleyen: genco051.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task