Skip to main content

AccessTr.neT

e-ticaret

e-ticaret

Çözüldü #1
Herkese ilk önce hayırlı akşamlar!
Bize projeler veriliyor , şuan Access te herhangi bi sektöre ait e-ticaret veri tabanı oluşturmam söylendi bende arıyorum,araştırıyorum ama hiçbir örneğe rastlayamadım , nasıl yapacağımı bilmiyorum , yardım eder misiniz?

Teşekkürler(İyi Akşamlar) -
Çözüldü #2
Merhaba,

Öncelikle veritabanınızda tutacağınız verileri kategorilendirip daha sonra bu kategoriler ışığında tablolarınızı daha sonrada form ve sorgularınızı oluşturmanız gerekiyor.

Bende forumda araştırma yaptım ama malesef bahsettiğiniz gibi tam olarak e-ticaret kapsamında bir veritabanına rastlayamadım.

Size tavsiyem önce yukarıda da bahsettiğim gibi veritabanınızda tutmak istediğiniz verileri kategorilendirmeniz.Bunun için en basit yöntem e-ticaret sitelerini incelemeniz.

E-ticaret sitelerini inceleyin beğendiğiniz ve sizin projenize en uygun olanını örnek alın.

Bu sayede sanırım tablolarınızı oluşturmak için gerekli fikire sahip olucaksınız.

Siz öncelikle yukarıda yazdıklarımı yapmayı deneyin, tablolarınız bir ortaya çıksın, sonrasında takıldığınız noktalarda yardımcı olmaya çalışırız.

Ayrıca halihazırda forumda bulabildiğim e-ticarete en yakın veritabanına bu linkten market ulaşabilirsin.
Son Düzenleme: 27/04/2010, 23:48, Düzenleyen: stavuert.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task