Skip to main content

AccessTr.neT

müşteri takip

müşteri takip

Çözüldü #1
Selamlar;

Yeni bir Access kullanıcısıyım. Birkaç günden beri forumda oldukça fazla sayıda örnek incelememe rağmen takıldığım ve en geç cuma günü bitirmem gereken bir müşteri takip uygulaması yapıyorum.

Yardım etmenizi ümit ediyorum.

Sorunlarım;
1. 3 tane olan açılan kutulardaki verileri bir türlü harf sırasına sokamadım. En son eklenen veri en alta gidiyor
2. Müşteri yeni kayıt yapıldıktan sonra ana menüye dönülünce, müşteri seçildiğinde recordset teki datalar update olmuyor. Sorunun recordsetin hemen güncellenmemesi olduğunu düşünmeme rağmen bir türlü çözemedim
3. Müşterinin almış olduğu ürünlerin toplamlarını alt formda bir türlü toplattıramıyorum.

Biraz uzun bir liste oldu. Bu zamana kadar yapmış olduğum Access dosyasını da ekliyorum.

İyi günler
.rar DENEME.rar (Dosya Boyutu: 46,93 KB | İndirme Sayısı: 105)
Çözüldü #2
Buyrun, istedikleriniz düzenlendi.
.rar DENEME_2010-04-27.rar (Dosya Boyutu: 25,03 KB | İndirme Sayısı: 96)
Çözüldü #3
hızlı cevabınız ve yaptıklarınız için çok teşekkür ederim. Müşteriye ait tutar toplamını nasıl alabiliriz. Ekteki accessteki "MESELA BOYLE" müşterisine ait 300 ve 500TL lik harcamalar toplamını 800 TL lik toplamda nasıl alt form içerisinde gösterebilirim.

İyi akşamlar
.rar DENEME2.rar (Dosya Boyutu: 33,65 KB | İndirme Sayısı: 46)
Çözüldü #4
sayın zorsaatler
böyle hemen hazır soru sorup çekilmek yerine forma arama yaparsanız sizin örneğinizden daha güzel örneklerin ve cevabınınzdan fazlasının bulunduğunu görürsünüz lütfen sormadan önce formumuzun arama motorundan arama yapın
Çözüldü #5
(27/04/2010, 22:35)C*E*L*O*Y*C*E yazdı: sayın zorsaatler
böyle hemen hazır soru sorup çekilmek yerine forma arama yaparsanız sizin örneğinizden daha güzel örneklerin ve cevabınınzdan fazlasının bulunduğunu görürsünüz lütfen sormadan önce formumuzun arama motorundan arama yapın

haklısın hocam

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task