Skip to main content

AccessTr.neT

Şubat 2010 ve Mart 2010 Ayın Üyesi

ercansahin
ercansahin
8
5198

Şubat 2010 ve Mart 2010 Ayın Üyesi

Yönetim tarafından Şubat 2010 ve Mart 2010 ayları, Ayın Üyeleri belirlenmiştir. Buna göre;

Şubat 2010 Ayının Üyesi, Sn kadirdursun

Mart 2010 Ayının Üyesi, Sn orhanacan seçilmişlerdir.

Kendilerine Sitemize olan katkılarından dolayı teşekkür eder, sürekliliklerinin ve başarılarının devamını temenni ederiz.
Bu değerli her iki üyeyide formumuza katkılarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...
Sitemizde, maddi ve manevi özverilerini esirgemeyen başta site sahibi ve moderatör arkadaşlara teşekkür ederim. İnternet bilgi dünyasında yıllarca birçok konuda araştırma yapma olanağı buldum ve buradan içtenlikle yazabilirim ki... İnternet Bilgi Dünyasının yıldızı www.accesstr.net/ ve burada bu hizmeti sunan başta moderatörler ve tüm arkadaşlardır. Bizler, sadece sizin inşaa ettiğiniz gemiye limandan binmiş, derya olan bilgi dünyasına sizin verdiğiniz hizmetle yol alan misafiriz...

Sizlerin takdiri herşeyin üzerinde ve esasen takdir edilecek sizlersiniz... Latife bize yakışmaz, sözümüz özümüzdür, buradan hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi tekrar sunarım... saygı ve sevgilerimle....
Bilmiyorum kimler bozmuş düzeni,
Görmedim asla günahsız gezeni,
Allahım sen AFFET beni,
Affınla kapansın günah defterim...
(13/04/2010, 01:09)C*E*L*O*Y*C*E yazdı: Bu değerli her iki üyeyide formumuza katkılarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...

Saygılar....
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Sn kadirdursun , Sn orhanacan Çok Sevindim Tebrik Ederim.
Ayrıca Sitemize olan katkılarından dolayı teşekkür ederim
Application Engineer
Tebrikler Arkadaşlar..
Kaplumbağa ya dikkat et...
Sadece  başını çıkartıp risk aldığında ilerleyebiliyor...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task