Skip to main content

AccessTr.neT

Sorguda devirli bakiye

Sorguda devirli bakiye

Çözüldü #1
Arkadaşlar merhaba ,
2003 Access'in içindeki hazır stok dosyasının üzerinde oynamalar yaparak bir envanter dosyası oluşturdum.Fakat takıldığım konu ; Site içindeki örneklerede bakmama rağmen sorgularda devirli bakiye olayını yapamadım.Bu konu hakkında ne gibi bir işlem uygulamam gerekli.Tşkr.
.rar Envanter Takip.rar (Dosya Boyutu: 61,78 KB | İndirme Sayısı: 26)
Çözüldü #2
sayın bybody1
tablolarının yapısını tekrar gözden geçirin türkçe karekter ve baralarında boşluk bırakmayın,formumuzda bulunan ölüncül kurallar ve acces dersleri isimli derslermizi lütfen inceleyin
ben örnek yaptım siz bunu kendinize çevirin
sorguda bulunan MB isimli tablo hangisi diye şaşırmayın
bu StokHareketleri isimli tablodur ve ben bunun sağ klik yaparak ismini MB olarak değiştirdim inceleyin kolay gelsin
.rar Envanter Takip-celoyce.rar (Dosya Boyutu: 40,24 KB | İndirme Sayısı: 155)
Çözüldü #3
Hocam uğraşlarınızdan dolayı ellerinize sağlık.Fakat benim istediğim ,daha doğrusu çalıştığım şirketin muhasebe departmanından istenilen (yaptığım programın içinde) devir bakiyesinin her ürünün diğer bir aya eksilmiş olarak kaçar adet devrettiği.Sıkıntı yaşadığım konu bu.Gerçi bu şekilde olurmu olmazmı bilmediğim için yardımlarınıza ihtiyacım var.Tşkr.
Çözüldü #4
Örnekte Stokhareketno gibi bir her satırda değişen bir bigi var böyle bir değişkenimiz yoksa yan bakiye alınabilirmi ?
Please return your positive or negative ...
Çözüldü #5
Sayın horozufuk örneğinizin ilgili bölümünü ekleyin bir bakalım
Çözüldü #6
Ekledim. Teşekkürler. Böyle birşey mümkünse çok arkadaşa yarayacaktır.
Please return your positive or negative ...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da