Skip to main content

AccessTr.neT

excele aktarma butonunda sorun yaşıyorum

excele aktarma butonunda sorun yaşıyorum

Çözüldü #1
iyi akşamlar arkadaşlar. bir program tasrlıyorum daha önce yaptığım denemelerde excele aktarma butonum açlışıyordu. ancak bu denememde çalışmıyor. ve düzelt butonuna da uygun komutları yazdığımda çalışmıyor. çıldırıcam. sanırım sorun alt formlar kullanmamdan kaynalanıyor. yardımcı olursanız sevinirim. ekteki dosyanın içinde servis isimli bir form var sorunum o formda. yardımlarınızı bekliyorum. ha birde arkadaşlar aklıma gelmişken sorayım. parça bilgileri ekranında müşteri bilgilerini görmek istersem ne yapmalıyım. yani servis ekranında zaten müşteri bilgilerini seçiyorum. parça bilgileri ekranında aynı müşteri bilgilerini otomatik olarka nasıl getirebilirim.
.rar DENEME.rar (Dosya Boyutu: 1,4 MB | İndirme Sayısı: 23)
Çözüldü #2
bütün formlarını inceledem.excele gönder bir tek müşteri giriş formunda var.oda bir rapora bağlı "stDocName = "sorgu2"
DoCmd.OutputTo acReport, stDocName"
ancak sorgu2 diye bir rapor yok eklediğin örnekte.o yüzden göndermiyor görülen kadarı ile.
servis isimli formdaki sorun ney?
İyiki Varsın Access Img-grin
Çözüldü #3
excele aktar butonum çalışmıyor. raporu yapıp kod kısmında bağlıyorum. 1-2 kez tıklamada çalışıyor. sorunun çözüldüğünü düşünüyorum ancak prpgramı kapatıp açtıktan sonra excele aktar butonu çalışmıyor. sorunum bu.
Çözüldü #4
kodda bir sorun yok.eklediğiniz örnekte bulunan raporu veriyor excele.hata veren raporun olduğu örneği eski örneğinizle değiştirin.birde öyle bakalım.görünen ber hata yok.
bu arada bahsettiğiniz excele verme butonu müşteri bilgilerinde bulunan buton değilmi.aynı konudan bahsediyoruz
İyiki Varsın Access Img-grin
Çözüldü #5
iyi akşamlar nurullah bey. evet haklısın. butonu en son oradan kopyalayıp öyle siteye gönderdim. ancak benim servis formunda bulunan bütün butonlarımla aynı sorunum var. yani bu formda butonları oluşturuyorum. birkaç kez deniyorum. çalışıyor. kapatıyorum programı ve tekrar açtıktan sonra butonlarda komutlar yazılı olmasına rağmen çalışmıyor. sanki hiç komut yokmuş gibi davranıyorlar. bakın dün akşamlar herşey yolunda idi. biraz evvel işten geldim programı açtım servis formundaki butonlarım çalışmıyor yine. ekle,sil,ara,kaydet,çıkış.... gigib. ve bunlarda komuta bile gerek yok sihirbaz ile yapmama rağmen bu butonları yine aynı sorun oluyor.
.rar deneme.rar (Dosya Boyutu: 149,52 KB | İndirme Sayısı: 43)
Son Düzenleme: 18/03/2010, 19:59, Düzenleyen: leydies81.
Çözüldü #6
Bahsettiğiniz sorunlar bende görünmüyor. Eğer sorununuz devam ediyorsa Office programınızı tekrardan kurmayı deneye bilirsiniz...
Kaplumbağa ya dikkat et...
Sadece  başını çıkartıp risk aldığında ilerleyebiliyor...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task