Skip to main content

AccessTr.neT

Resim eklemek

atlantis8334
atlantis8334
9
4746

Resim eklemek

Çözüldü #1
aşağıdaki iki eklentiden biri RESİM EKLEMEK diğeri ise TOPLU RESİM ÖNİZLEME çalışmaları var.Resim eklemek dosyası word açıklamalı.Fakat ben açıklamayı uygulamaya çalıştım olmadı.Açıklamada kod'da var ve ben bu kodu uygulayamadım.Bu çalışmaları formda bazı arkadaşlar uygulamışlar ve onları inceleyerek yapmaya çalıştım.Ama bir yerde gine hata veriyor.Sorunu tam olrak çözemedim.
.rar Forma resim aklemek.rar (Dosya Boyutu: 4,16 KB | İndirme Sayısı: 39)
Burda olmaktan MUTLUYUMM .... Img-grin
Çözüldü #2
atlantis8334 muhterem word dosyasını biz ne yapalım Img-grin Zaten anlatan anlatmış sen dosyanı eklede nerede hata yaptığına bakalım.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
ya kusura bakmayın.İş stresinden çalışmamı ekleyemedim.Şimdi ekliyorum.
tablo ve Form adı resim olarak kaydettim.
.rar yeni Çalışma 9.rar (Dosya Boyutu: 350,11 KB | İndirme Sayısı: 34)
Çözüldü #4
atlantis8334 her yerde hata vardı. Referansı bile eklememişsin düşün artık gerisini. Örneğini düzeltip geri gönderiyorum.
.rar ResimEkleme.rar (Dosya Boyutu: 155,9 KB | İndirme Sayısı: 95)
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #5
bu çalışmada gine hata veriyor.Çalişmıyor..
Çözüldü #6
Muhterem etme eyleme gözün seveyim hiç test etmeden yüklermiyim. Bir de sorunun ne olabileceğini bir araştırsan. Böyle daha iyi öğrenirsin. Ben problemin ne olduğunu biliyorum ama biraz araştır bakalım sence neden?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task