Skip to main content

AccessTr.neT

tablolari birlestirerek rapor almak

tablolari birlestirerek rapor almak

Çözüldü #1
merhaba ,
bir ögrenci takip programi yapmaya calisiyorum arkadaslar, ve biryerde takildim,sanirim buradaki agabeylerim yardimci olabilirler:-)
mesele suki;
ögrenci_detay formu üzerinde ögrenciye ait yoklama ve performans raporu almak istiyorum yani iki tablodaki degerleri bir raporda göstermek istiyorum..ama bilgileri ikiser defa gösteriyor..bukonuda yardimci olabilirseniz sevinirim...asil program 2007 de oldugu icin,2003 de degistirerek kaydetmeye calistim...simdiden cok tesekkür ederim...
.rar kurs_deneme(2).rar (Dosya Boyutu: 75,74 KB | İndirme Sayısı: 10)
Çözüldü #2
Sn mumcos
1-Örneğinde belirttiğin rapor yok.
2-Verilen cevaplara cevap verme alışkanlığı kazandı isen; ön bilgi olarak grupla yaparak çözebilirsin. Yada örneğinde raporunu düzenle yeniden ekle yardımcı olalım.

Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Çözüldü #3
Sn mumcos, bu sitede sadece ağabeyleriniz yok. Bizim bayan üyelerimizde var. Örneğin Destek Ekibi üyesi olan arzuu gibi, onlardan yardım istemiyorsan o başka..Img-grin

Bu işin şakasıydı.. Şimdi ciddi olarak şunu söylemeliyim. Sn benremix hocama katılmakla birlikte, bir çoğumuzun bu dili (sanırım almanca) anlayamayacağını düşünüyorum. Acaba verilerden neyin ne olduğunu anlayabilirmiyim dedim. Ama baktım ki iş karışık. Sanki sizde yabancı bir örneğin üzerinde değişiklikler yapmaya çalışmışsınız gibi.. Bunun yerine tamamen kendiniz yaratırsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Tabi hal böyle olunca bizde takıldığınız yerlerde yardım edebiliriz. Bakarsınız hocalardan birisi anlıyordurda ilgilenir sorunuzla. Saygılarımla
Çözüldü #4
öncelikle cevaplariniz icin tesekkür ederim...
sayin benremix ,formun ismi ögrenci_detay,onun üzerinde butonla raporu (yoklama ve performans)aliyorum...
sanirim fazla data yok,ama Anwesenheitskontrolle(yoklama almak icin) ordan eklenebilinir..eger isterseniz bende yapabilirim...
---------------
sayin ercan sahin,
haklisiniz,meccanen yazilmis bir kelimedir,agabeylerim lafzi önemsenmemesi rica olunur... programin dili meselesine gelince,sifirdan olusturulan bir program ama forumda 2003 kullanildigi icin,takildigil yerlerde bu data da ekleyip,yollamaya calisiyorum,2007 de formati direk 2003 de kaydetmeme izin vermiyor,bisürü degisiklik yapmam lazim,oda zor olacak... oyüzden formlarin isimlerinin yanina elden geldigince, türkcesini eklemeye calisiyorum...
-------------------
saygilar..ve tekrar tesekkürler ilginiz icin
berlinden selamlar
------------------------
datada degisiklik yaptim,hüseyin alagöz isimli ögrencinin raporunda sorun görülecektir sanirim...tablodaki isimleri design bölümünde aciklama yazdim,ilgilenirseniz sevinirim....
.rar kurs_deneme(2).rar (Dosya Boyutu: 71,25 KB | İndirme Sayısı: 6)
Son Düzenleme: 20/01/2010, 18:31, Düzenleyen: mumcos.
Çözüldü #5
raporu birde resim olarak gönderiyorum
Çözüldü #6
Sn mumcos, tablodaki başlıklar bile almanca ben çözemiyorumki sorununuzu halledelim. Eğer başlıkları Türkçeleştirirseniz yardımcı olabilirim. İngilizce bile değil ne yapabilirim bilmiyorum. Belki bu dili anlayan üstadlarımız vardır. İlgilenirler. Aksi takdirde üzgünüm.Img-cray

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task