Skip to main content

AccessTr.neT

muhtalık programı

by_dagger
by_dagger
10
3100

muhtalık programı

Exclamation #1
s.a arkadaslar hocammız bızden muhtarlık programı ıstedı bende yaptım ama takıldıgım yerler var yardımcı olursanız sevınırım 1 sorum ben kayıt ekle bölumnde resım eklemek ıstıyorum ama resım ekleme yaptıgım zaman ekle butonu gelmıyor 2 cı sı ıse muhtarlık programlarında belgeler lur kametgah gıbı onlarda var form alınde ama ıkametgah butonuna bastıgında ıcı dlu yanı ılıskılı olmuyor dolu cıkmıyor 3 ıse lıste kutusun halındekı yanı evlımısın evet hayır dıe kutucuk cıkıyo evet hayrdan 10 tane cıkıyo alt alta Lol sorunlarım bunlar lutfen yardımcı olun oazartesı vermem lazım bu ödevi
özur dılerım ıstersnız duzelte bılırım
.rar muhtarlık..(1).rar (Dosya Boyutu: 271,21 KB | İndirme Sayısı: 52)
.rar Muhtarlık_2003.rar (Dosya Boyutu: 189,67 KB | İndirme Sayısı: 46)
Son Düzenleme: 09/01/2010, 14:50, Düzenleyen: by_dagger.
Sn:by_dagger
Bu program İzmir'in geneli içinmi yoksa bir mahalle içinmi boyutu bu kadar büyük olmuş eklentinizi Winrar ile sıkıştırarak ve Ofis 2003 formatında ekleyinizki daha fazla yardım alırsınız çünkü arkadaşların geneli Ofis 2003 kullanıyor.Görüldüğü gibi sizin 3,87 Mb olan dosyanız 271.21 KB inmiştir.Ofis 2003 olarak ilk mesaja eklenmiştir.
OĞULCAN & OLCAYTUĞ

Oğulcan Excel Web Sitesi
Excel İle Programlama
tmm dıkkate alıcam ama 2007 kullanıyoruz okulda :S 2003 olarak mı kaydetmem lazım bıde yardımcı olursanız cok sevıncem cok onemlı ızmır genelı deyıl sadece bı mahalleyi kapsıcak
kımse yardım etmıcek mı?
Sn. by_dagger, örneğinizi inceledim. Problemleri fazla durumda, tablo yapılarınız, ilişkileriniz sorunlu. Ayrıca oluşturduğunuz formların hiç birisinde kayıt kaynağı belirlenmemiş, metin kutuları ilişkisiz tanımlanmış. İlişkisiz tanımlanan metin kutularının size verileri getirmesini bekleyemezsiniz. Forma fotoğraf eklemek felan sonraki işlemler olmalı. Siz önce tablolarınızı ve buna bağlı olarakta sorgu ve formlarınızı gözden geçirmelisiniz. Eğer yinede olmuyorsa o zaman tekrar haber verirseniz yardımcı oluruz. Saygılarımla
olmuyo kardesım vallah olmuyo okadar ugrastım buraya kadar getırdım olmuyo bı el atın ya lutfen :S

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task