Skip to main content

AccessTr.neT

Access 2003 Çalışan Access 2007 Çalışmıyor

radyal
radyal
4
3356

Access 2003 Çalışan Access 2007 Çalışmıyor

Access 2003 yaptığım basit bir evrak kayıt programı güzel çalışıyor.Ekte de gönderdiğim gibi bulma işi gayet iyi.Ancak aynı programı Access 2007 de hem kendi makinamda hemde diğer makinalarda çalıştırmaya kalktığımda kayıt bulma çalışmadığı gibi var olan kayıtlar arasında da dolaşamıyorum çünkü form kayıtları göstermiyor.Microsoft beni batırdı.Alt versionda çalışan nasıl olurda üst versionda çalışmaz.Çok önemlide kayıtlarım var.Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden saygılar.
.rar evrak.rar (Dosya Boyutu: 322,5 KB | İndirme Sayısı: 13)
Konunuzu yanlış yere açmışınız.Site Kurallarını okumanız ve uygulamanız gerekir.
"Gülümsemenin, parasal değeri yoktur. Satın alınmaz, ödünç verilmez, dilenilmez, çalınmaz ama verilmedikçe hiç alınamaz."
Baştan sona Sql veritabanı oluşturma
Sn:radyal
Office 2007 denedim herhangi birsorun yok gayet güzel çalışıyor.
OĞULCAN & OLCAYTUĞ

Oğulcan Excel Web Sitesi
Excel İle Programlama
Arkadaslar Merhaba,
Ilgili dosyayi 2007 de actim bana da Ek'te gonderdigim hatayi veriyor. Bu konuda yarcimci olabilirmisiniz? Bu hatanin cikmamasi icin yapilmasi gereken nedir?

Saygilar
Nika
.docx Hata.docx (Dosya Boyutu: 341,27 KB | İndirme Sayısı: 10)
Bende de problem çıkarmadan çalıştı. Kullandığınız DLL OCX vs. var mı? Vba Editöründen Reference kısmına bakın Missing yazan bir satır var mı?
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task