Skip to main content

AccessTr.neT

Access2003 Kullanıcı Adı Ve Parola yı kontrol ettirme

Access2003 Kullanıcı Adı Ve Parola yı kontrol ettirme

Çözüldü #1
Sevgili Arkadaşlar

Benim Accessde bir Veritabanı var
yeni kullanıcı ekle diye bir seçenek ekledim ve başarılı bir şekilde tabloya kayıt yaptırdım

ancak veri tabanına giriş formunda Kullanıcı Adı ve Parolalayı nasıl Kontrol ettirim
örneğin tek kullanıcı olduğu için kullanıcı adı admin ise ve parola admin ise gir diyordum
şimdi nasıl yapacağım?

çok acill lazım şimdiden teşekkürler
Çözüldü #2
Aşağıdaki konuyu incelermisiniz lütfen...

Kullanıcı Karşılama Mesajı ve Son Giriş Zamanı Bilgisi
Çözüldü #3
Açıklamalarınız birden fazla anlama gelebiliyor. "Yeni kullanıcı ekle" diye tabir etmiş olduğunuz Access menülerindenmi yaptınız yoksa kendiniz bir tablo ve alanlar oluşturup buradanmı tanımladınız? Ayrıca sitemizde bu konu ile ilgili çok sayıda örnek var. Arama yaptığınız takdirde sorununuza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca acilen (!) forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #4
Arkadaşlar .. Bir hastane veri tabanı uygulaması yapıyorum .. kullanıcı adı ve şifreyi nasıl kontrol ediyoruz yardımcı olurmusunuz .. kod yordamını açtım ama bir şey yazamıyorum sinir oldum :S
Çözüldü #5
elif.unal Sorularınızı Yeni Konu Açarak Sorunuz.Cevaplanmış Sorular Bölümüne Soru Sormayınız.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da