Skip to main content

AccessTr.neT

Dmax la istenilen enson kayıt no hatası

Dmax la istenilen enson kayıt no hatası

Çözüldü #1
merhaba arkadaşlar ekteki formda dmax ile yapmış olduğum cari kodunun + 1 fazlasını istiyorum 149 kayıt olmasına rağmen 100 noyu veriyor hocalarımdan rica ediyorum bakabilirlerse çok sevinirim.
saygılarımla
ahmet

NOT : Örnek olarak eklenen dosyalarda kişilere ait gerçek kayıtların yer alması kurallara aykırı olduğu dosyanızın onayı iptal edilmiştir. Lütfen tablolardaki bilgileri silip gelişi güzel bilgiler doldurunuz.
Ahmet Yenginoğlu
Son Düzenleme: 24/12/2009, 00:38, Düzenleyen: yenginoglu.
Çözüldü #2
Bahsetmiş olduğunuz alan türü metin olarak ayarlanmış durumda. Sayı olarak ayarladığımda her yeni kayıtta problemsizce kayıt numarası 1 arttı.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
sayın Alpeki ilginize teşekkür ederim.
saygılarımla
ahmet
Ahmet Yenginoğlu
Çözüldü #4
Tablo içerisindeki kayıtlar silindikten sonra Cari Kodu alan türü Sayı olarak düzenlendi. Kodlarda bir değişiklik yapılmadı. Yani kodlarınız problemsizce çalışıyor. NZ 'yi gözden kaçırmayışınız gittikçe ustalaştığınız yönünde ipuçları veriyor.
.rar Otomatik_Artan_Sira_Numarasi.rar (Dosya Boyutu: 23,89 KB | İndirme Sayısı: 579)
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #5
sayın alpeki99 evet siz söyledikten sonra farkettim ve düzelttim çok teşekkür ederim.
saygılarımla,
Ahmet Yenginoğlu
Son Düzenleme: 24/12/2009, 00:37, Düzenleyen: yenginoglu.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da