Skip to main content

AccessTr.neT

açılan kutuda seçilen türün alt forumda süzülmesi

açılan kutuda seçilen türün alt forumda süzülmesi

Çözüldü #1
Arkadaşlar göndermiş olduğum dosyada stok kontrol kısmında malzeme cinsi seçtiğimde alt kısımdaki forumada aynı malzemenin gelmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim? birde arkadaşlar ben bu Access e görsel güzellik ve her malzemenin stok durumunu seçmek için rapor yapmak istiyorum bu konulardada yardımcı olursanız sevinirim.Depo sayımı bitmek üzere bir iki güne yetiştirmem lazım programı yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
.rar TEKSTİL stok programı 2003.rar (Dosya Boyutu: 57,06 KB | İndirme Sayısı: 15)
.rar TEKSTİL stok programı 2007.rar (Dosya Boyutu: 78,42 KB | İndirme Sayısı: 11)
Çözüldü #2
Sn cresendo
1-tablolarda aynı tekrar eden alanlar var,
2-tabloları yeniden düzenlemelisin,
3-Tablolar arası ilişki kurmamışsın ekteki örnekte bakabilirsin,
4-Tüm malzemeler tablosundan değil stok grubu tablosundan oluşturduğun ana forma alt form eklemelisin, Daha doğrusu tüme varım değil tümden alt detaylara göre sıralamalısın...

Ekteki örnekte stok grubu formuna bakınız..Kolay gelsin. Saygılar...
.rar TEKSTİL stok programı 2003.rar (Dosya Boyutu: 78,53 KB | İndirme Sayısı: 22)
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Son Düzenleme: 24/12/2009, 19:39, Düzenleyen: benremix.
Çözüldü #3
Sn cresendo;
Tablo adları, alan adları hiç olmamış. "GİRİŞ\ÜRETİM MİKTARI" adında alan oluşturmuşsunuz ama olmamış.
"GirişMiktarı" yazın yeter, yada illa uzatmak istiyorsanız "GirişÜretimMiktarı" yazın.
Alan boyutlarını 255 yapmanız hata, sayı olması gereken alanların metin olması hata. Miktar belirten bütün alanlar sayı olmalı. Lütfen bunları düzeltiniz.
https://accesstr.net/konu-yapilmamasi-ge...b1+gereken
Mutlaka okuyunuz
.rar TEKSTİL_a.rar (Dosya Boyutu: 70,05 KB | İndirme Sayısı: 10)
Saygılar, iyi çalışmalar.
Kod, formül vs bilmek önemlidir ama mantığını yürütebilmek, nerede ve nasıl kullanılacağını bilmek daha önemlidir.
Son Düzenleme: 24/12/2009, 18:37, Düzenleyen: ayhan2122.
Çözüldü #4
Arkadaşlar yok yapamıyorum.formülleri uygulayamıyorum.günlük işlemleri ve girdiğim girişleri ilgili tablodan düşmesini yada girişini yapmasını istiyorum fakat olmuyor.Sayım bitti ben hala programı yapamadım ((((( lütfen yardım edin.....
.rar TEKSTİL stok programı 2003.rar (Dosya Boyutu: 57,06 KB | İndirme Sayısı: 11)
Son Düzenleme: 28/12/2009, 21:20, Düzenleyen: cresendo.
Çözüldü #5
yardım edebilecek arkadaş yokmu?
Çözüldü #6
Örneğinizi incelemedim ama öncelikle ölümcül hatalar konusunu okumanızı tavsiye ederim . Hatalarınızı düzeltmezseniz daha sonra başınız daha çok ağrır.
Ayrıca form ve alt form alanlarını özelliklerden veri sekmesinden bağlarsanız istediğiniz olacaktır.
Filtrelemede Ölçüt
Like"*"&[metin kutusu]&"*"

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task