Skip to main content

AccessTr.neT

MAKRO İLE KOŞULLU KENARLIK

sgultegin
sgultegin
5
2135

MAKRO İLE KOŞULLU KENARLIK

SORULARIM EKTEKİ DOSYADADIR. İYİ ÇALIŞMALAR
Anlaşıldı tamam.
Bana işe yarayan bir müdür göster,sana dünyayı yerinden oynatayım.
                                                                                        Descartes

Sn sgultegin Site Kurallarını okumanız ve uygulmanız gerekir.
"Gülümsemenin, parasal değeri yoktur. Satın alınmaz, ödünç verilmez, dilenilmez, çalınmaz ama verilmedikçe hiç alınamaz."
Baştan sona Sql veritabanı oluşturma
çok özür dilerim.
sanırım yaptığım hata konu başlığını ve içeriğinin tamamının büyük harf olması bundan sonra dikkat edicem.
İnanın konuyu taşırken büyük yazdığınızı fark etmedim bile Lol Hani dosya? Ayrıca soruyu mutlaka forumda yazmalısınız. Örnek dosyanıza eklerseniz harika olur ancak foruma mutlaka yazılması şart.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
şu büyük harf meselesi benimde çok dikkatimden kaçıyor. geçen kurum içi gelen bir maile cevap yazdım. arakadaş neden bağırıyorsun diyerek cevap verdi Img-grin forum yöneticisi arkadaşlar yazılanları küçük harfe çeviren bir kod ekleseler ve CEVABI GÖNDER butonuna basınca tüm metni küçük harfe çevirse sanırım bu sorun ortadan kalkar Img-grin
Hayat bu
ölsende yaşamaya mecbursun!
UNUTMA!!!

(hafta sonu mesai olmadığından mesajlardaki çözümleri ancak hafta içi uygulayabiliyorum)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task