Skip to main content

AccessTr.neT

Sorduğunuz soruya verilen cevaplar için GERİ BİLDİRİMDE BULUNUN

alpeki99
alpeki99
1
3638

Sorduğunuz soruya verilen cevaplar için GERİ BİLDİRİMDE BULUNUN

Merhaba arkadaşlar.

İlginç bir kaç örnekle karşılaşıyorum son günlerde. Arkadaş soru sormuş, cevap alamamış daha sonra tekrar yardım istemiş. Buraya kadar normal ancak diğer üyeler cevap yazıyorlar hatta genellikle tutup örnek dosya ekliyorlar. Ancak soruyu soran arkadaşımız bırakın teşekkür etmeyi ( onda zaten ülke olarak cahiliz,kabayız ) sonuç ile ilgili bir geri bildirimde bulunmuyor.

Lütfen diğer kullanıcıların istifade edebilmesi ve konuya yön verebilmek için son noktayı konuyu açan koysun. Yani "tamam oldu, şurası söyle, burası böyle" vs. bir cevap yazsın.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
alpeki bu konuda yapılacak bişey yok, sabahın 2 sinde soru yazılıyor, cevap yazıyorum ve sabah işim olduğu halde saat 03:00'a kadar bekliyorum. Arkadaş konuyu okuyor ve başka foruma aynı soruyu yazıyor, cevap yazsa olup olmadığını tekrar cevaplayıp sorusunu çözmeye çalışacağım,

ayrıca çözümlenen sorular diye bölüm açtım, ama malesef hangi sorunun çözümlendiği belli değil.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task