Skip to main content

AccessTr.neT

RAPOR ÇIKTI KAĞIT ÖLÇÜLERİNİ BELİRTMEK

RAPOR ÇIKTI KAĞIT ÖLÇÜLERİNİ BELİRTMEK

Çözüldü #1
access rapor çıktı kağıt boyutunu sabitlemek istiyot-rum

15cmx20 cm gibi report açılışında
Çözüldü #2
Yazdırma yapacağınız zaman [FormAdı].Printer.PageSize=..... açılan seçeneklerden hangisi size uygunsa seçebilirsiniz.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
Rapor tasarımında iken sayfa yapısından bu değerleri belirleyip kaydederseniz artık o rapor o değerlerle açılacaktır.
İnadına, ille de Accesstr.net...
Çözüldü #4
Sevgili burhanb soruyu sormuşsun cevaplara bir cevap yazmamışsın. Lütfen olumlu, olumsuz bir geri bildirimde bulununuz.

Bakınız : Forum Kuralları Madde 15 , konu çözümlenmiş konulara taşınmıştır.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #5
kusura bakmayın
yenei bakabildim

teşekkürler.
Çözüldü #6
arkadaşlar meraba benim kullandığım oki 3321 şeritli yazıcım var raporu yazdırırken rapor yönüm değişik çıkıyor ben normal olarak yukarıdan aşağıya doğru çıkmasını istiyorum ancak yazıcıdan raporum soldan sağa olarak çıkıyor bunu nasıl engelleyebilirim sayfa yapısından çözemedim. İlginiz için şimdiden teşekkürler.
altansoft 08-03-2009.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task