Skip to main content

AccessTr.neT

İmsakiye

Merhaba.
Ozan beyin Access ile hazırladığı imsakiyeden yola çıkarak hazırladığım imsakiye örneği ektedir.

P.S. Son olarak birkaç sene önce hazırladığım Sahur'da ve İmsak'ta Ezan okuyan ve Ramazan seyrini gösteren halini yükledim..
[Resim: CiLcz.jpg]
.rar Imsakiye.rar (Dosya Boyutu: 7,73 KB | İndirme Sayısı: 162)
.rar Turkiye_Imsakiye.rar (Dosya Boyutu: 16,27 KB | İndirme Sayısı: 151)
.rar Imsakiye_Ezanli.rar (Dosya Boyutu: 7,14 MB | İndirme Sayısı: 98)
Paylaşım için teşekkürler sn maytas.
teşekkürler
™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

Programı sadece Bursa'lıların değil ülkemizdeki tüm illerinde oturan üyelerimizin de kullanabilecek şekilde revize ettim.
Yeni eklentiyi ilk mesaja yükledim.
Maytas
Siz bu işi sevdiniz. Ozan webden veri alma konusunda sanırım artık eskisi kadar hevesli değil, bu işin üstatlığını -Eşref'den sonra tabii ki- size devredelim olmazsa.. Sanırım webdeb veri alma işi sizin tekelinize geçecek bu gidişleImg-grin)))
Yalnız yeni çalışmanuz bende sürekli internet bağlantınız yok diyor. Veri alamadım yani..
Vb çalışmanızı exe olarak değil kaynak olarak yayınlamazsanız bunun adı paylaşım olmaz ki? Burası paylaşım sitesi olduğuna göre, öğrenmek isteyen arkadaşlar için kaynak kodları yayınlamak ister misiniz?
İnadına, ille de Accesstr.net...
Haklısınız, sayın mehmetdemiral.
Eskiden beri aklımda olan, ama bir türlü zaman ayıramadığım bir çalışmaydı webden kriter belirterek veri almak.
Ozan beyin çalışması bana ilham kaynağı oldu, ama tekelime geçecek kadar da değil. Img-grin

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task