Skip to main content

AccessTr.neT

Stok programında hesap

abayraktar92
abayraktar92
8
4537

Stok programında hesap

Çözüldü #1
Stok programında hesap formu oluşturuyorum(daha doğrusu oluşturamıyorum =) Örneğin a firmasından herhangi bir ürün aldığımızda direkt a firmasına olan toplam borcumuza ekleyecek.ve seçildiğinde bunu gösterecek.nasıl yapabilirim.teşekkürler...
.rar proje1.rar (Dosya Boyutu: 430,63 KB | İndirme Sayısı: 95)
Çözüldü #2
Sn abayraktar92
Şifreli bir uygulama gönderdiğinizde şifreyi de yazarsanız ( aslında
geçici olarak bu tarz giriş ekranlarını iptal etmenizde ve incelenmesi
gereken formu autoexec ile bize göstermenizde fayda var ) ve incelenecek
form adı, sorgu adı gibi bilgileri verirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz
diye düşünüyorum. Bütün uygulamayı incelemek gerekiyor !?
Selamlar
okileturc, 18-03-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #3
teşekkür ederim uyardığınız için.kullanıcı adı ayfer şifre 1.anasayfada ürün alışı butonu war ona tıkladığımızda gelen formdan firma adını ve toplam fiyatı alıp hesap formu oluşturup onda göstermemiz gerekiyor. :S ama yapamadım.
Çözüldü #4
Alıntı:a firmasından herhangi bir ürün aldığımızda direkt a firmasına olan toplam borcumuza ekleyecek.ve seçildiğinde bunu gösterecek. anasayfada ürün alışı butonu war ona tıkladığımızda gelen formdan firma adını ve toplam fiyatı alıp hesap formu oluşturup onda göstermemiz gerekiyor.

Yardımcı olayım dedim ama tam olarak ne yapmak istediğinizi veya neyi yapamadığınızı anlamadım.

Alıntı:incelenecek form adı, sorgu adı gibi bilgileri verirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum. Bütün uygulamayı incelemek gerekiyor !?
Sanırım diğer arkadaşlarda anlamamış ki yardımcı olamamışlar. Sn. Okileturc'un da yazdığı gibi daha detaylı ve direkt problemi anlatan şekilde açıklamalısınız.
Bildiğini bilenin arkasından git, bildiğini bilmeyeni uyar, bilmediğini bilene öğret, bilmediğini bilmeyenden kaç.
Konfüçyüs
Çözüldü #5
ürün alış formuna bilgi giriyoruz.ürün adı,hangi firmadan alındığı,toplam tutar şeklinde.örneğin alınan firmayı A firması yaptım toplam ücrette 5 tl.yeni bir hesap formu oluşturup A firmasını seçtiğimizde A firmasının toplam borcu,B yi seçtiğimizde B firmasının toplam borcu gözükecek.Ürün alışına her girilen yeni ücret hesap formunda görülecek.Teeşekkür ederim.
Son Düzenleme: 25/06/2009, 18:44, Düzenleyen: abayraktar92.
Çözüldü #6
Anladığım kadarı ile genel tablosu sizin ürün hareketlerini tuttuğunuz
tablo. Buradaki "harcanan miktar" mı A veya B firmasından alınan adetleri
gösteriyor ?
Sum ( [alınanadet]*[birimfiyat]) yapmak. Hangi alan olduğunu yazarsanız
sorgunuzu ve alt formunuzu yapıp göndereceğim

Selamlar
okileturc, 18-03-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Son Düzenleme: 25/06/2009, 19:01, Düzenleyen: okileturc.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task