Skip to main content

AccessTr.neT

Raporu direk excel olarak almak

Raporu direk excel olarak almak

Çözüldü #1
raporu direk Excel olarak almak istiyorum yani word sayfası gibi alınan raporu excele dönüştür demeden Excel sayfasında raporun açılmasını istiyorum ne yapmam gerek ?
ikinci sorunumda raporun alt kısmına metin eklediğim zaman Excel raporunda da bunu görmek istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Çözüldü #2
https://accesstr.net/konu-secerek-excel-...%c3%a7erek bu konuyu inceleyin öncelikle. size fazlasıyla yardımcı olacaktır.
İyiki Varsın Access Img-grin
Çözüldü #3
malzeme girişi formunuza excele aktar adında bir buton ekledim. tıklama olayındaki kodu inceleyebilirsiniz. bütün sorgularınızı excele aktrıyor.
.rar LOJİSTİK PROGRAMI.rar (Dosya Boyutu: 209,93 KB | İndirme Sayısı: 108)
Çözüldü #4
Sn.kadirdursun LOJİSTİK örneği indirilenler Malzeme Girişi Form Özelliklerinden Açılana : Evet demeniz lazım.
Application Engineer
Çözüldü #5
(28/05/2009, 09:26)emturker yazdı: Sn.kadirdursun LOJİSTİK örneği indirilenler Malzeme Girişi Form Özelliklerinden Açılana : Evet demeniz lazım.

dediğinizi anlamadım. bu haliyle excele aktarıyor. yalnız excele aktardıktan sonra bir sefere mahsus sayfa düzeni yapılması lazım..
Çözüldü #6
Sn.kadirdursun Örneğe Giriş sayfasından Malzeme Girişi Formuna giriş yapıyor mu bir kontrol ederseniz.(buraya gönderdiğinizi kontrol edin)
Örnekte gizleme modülü var.
Application Engineer

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task