Skip to main content

AccessTr.neT

Verileri otomatik olarak getirme

Verileri otomatik olarak getirme

Çözüldü #1
arkadaşlar merhaba ben bir tablo yapmak istedim ama bir türlü işin içinden çıkamıyorum ek'te koyacağım dosyaya göre sorunumu yazıyorum
bir tane kayıt formum var ve 3 tanede veri formum var ben kayıt formumda referans numarasını girdiğimde referans adını ve müşteri adını otomatik olarak ürün formundan alsın istiyorum ve yine aynı formda kayıt formuma hata kodunu girdiğimde hata ismini otomatik olarak hata formundan gitsin alsın istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden ilgilenen herkese çok teşşekkur ederim
.rar vt1.rar (Dosya Boyutu: 24,04 KB | İndirme Sayısı: 160)
Çözüldü #2
eklediğin örnekte form yok.
Çözüldü #3
arkadaşlar özür dilerim ek'te form yok Tablolarda var ben yanlış cümle kurmuşum kusura bakmayın sağollun
Çözüldü #4
Alıntı:bir tane kayıt formum var ve 3 tanede veri formum var ben kayıt formumda referans numarasını girdiğimde referans adını ve müşteri adını otomatik olarak ürün formundan alsın istiyorum

form yok ise sen tablodaki alana referans numarası yazdığında referans adı ve müşteri adının güncellenmesini istiyorsun.

Tablolar açılıp veri yazılmaz, tablolar verileri depolamak için kullanılır. Veri kaydetmek için form kullanılır.
Çözüldü #5
kusura bakma arkadaşım yeni başlıyorumda ayrıca çok teşekkur ederim çok hızlı cevap veriyorsun ben bi form oluşturayım ozaman sana tekrar yollayayım
arkadaşım ek'te bir tanede resim dosyası gönderiyorum ayrıca ilgilendiğin ve zaman ayırdığın için sağol
.rar Belgelerim.rar (Dosya Boyutu: 32,9 KB | İndirme Sayısı: 117)
Son Düzenleme: 11/03/2009, 15:04, Düzenleyen: muratayaz.
Çözüldü #6
Access'e yeni başlıyorsan öncelikle Access dersleri bölümündeki konuları incele.
.rar vt1.rar (Dosya Boyutu: 14,66 KB | İndirme Sayısı: 154)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task