Skip to main content

AccessTr.neT

System Error çözümü ne olabilir?

System Error çözümü ne olabilir?

Çözüldü #1
Değerli üstadlarım;

İyi geceler ve hafta sonları..

Excel dosyasını açmak istediğimde, sırasıyla resimdeki "hata" iletilerini alıyorum.
Dosya içine giremiyorum.

Windows7 ve Office 2010 TR kullanıyorum.
Sorunun çözümüne ilişkin düşünce ve görüşlerinizi öğrenmek istiyorum.

İlgi ve yardımınız için önceden teşekkürler.
Çözüldü #2
Sn assenucler sanırım resimler eklenmemiş.

Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Çözüldü #3
İlginize teşekkürler üstadım...

Resim ilişiktedir.
Son Düzenleme: 29/05/2012, 09:01, Düzenleyen: assenucler.
Çözüldü #4
Bağımsız 2007 Office özelliklerini yükleme
Genelde, yüklü olmayan bir 2007 Office özelliğini ilk kez kullanmaya çalıştığınızda, 2007 Office programı bu özelliği otomatik olarak yükler. Kullanmak istediğiniz özellik otomatik olarak yüklenmezse şu adımları izleyin:
Tüm programlardan çıkın.
Başlat'ı tıklatın.
Windows Vista veya Windows 7 çalıştırıyorsanız, aşağıdaki komut satırını kopyalayıp Programları ve dosyaları ara kutusuna yapıştırın (veya yazın) ve sonra ENTER tuşuna basın:
appwiz.cpl
Windows XP çalıştırıyorsanız, Çalıştır'ı tıklatın, aşağıdaki komut satırını kopyalayıp Aç kutusuna yapıştırın (veya yazın) ve sonra ENTER tuşuna basın:
appwiz.cpl
İstediğiniz Microsoft Office Sürüm 2007 adını tıklatın ve sonra Değiştir'i tıklatın.
Özellik Ekle veya Kaldır seçeneğini seçin ve sonra Devam'ı tıklatın.
Yüklemek istediğiniz özellikleri seçin ve yükleme işlemini bitirmek için Devam'ı tıklatın.
Üste
Yüklü olan 2007 Office programlarında ve özelliklerindeki sorunları onarma
Yüklü olan 2007 Office program ve özellikleriyle ilişkili yanlış kayıt defteri ayarları ve eksik yükleme dosyaları gibi sorunları algılamak ve onarmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz. Kişisel dosyaları onarmak için bu yöntemleri kullanamazsınız.
Yöntem 1: Microsoft Office Tanılama özelliğini çalıştırma
Bir 2007 Office programından Microsoft Office Tanılama özelliğini çalıştırmak için şu adımları izleyin:
Office Tanılama aracını başlatın. Bunu yapmak için, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
Menü tabanlı bir 2007 Office programı için, Yardım menüsünde Office Tanılama'yı tıklatın.
Kurdele tabanlı bir 2007 Office programı için şu adımları izleyin:
Microsoft Office Düğmesi'ni ve sonra da Program_Adı Seçenekleri'ni tıklatın.

Not Bu seçenekte, Program_Adı, programın adını gösterir.
Gezinti Bölmesi'nde, Kaynak'ı tıklatın.
Tanı'yı tıklatın.
Devam Et'i tıklatın.
Tanılamayı Başlat'ı tıklatın.

Not Office Tanılama aracı bir sorun belirlerse, sorunu gidermeye çalışır.
Office Tanılama aracı tamamlandığında, Kapat'ı tıklatın.
Not Microsoft Office Tanılama özelliğini Başlat menüsünden de çalıştırabilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:
Windows'da, Başlat'ı tıklatın
Tüm Programlar'ın üzerine gelin, Microsoft Office'in üzerine gelin, Microsoft Office Araçları'nın üzerinde gelin ve sonra Microsoft Office Tanılama'yı tıklatın.
™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

Çözüldü #5
Sn; copper07 hocam kusura bakmaz inşallah birde şöyle bir yol izleye bilirsiniz.
Hatası ile ilgili şöyle bir çözüm de öneriliyor: Exceli güvenli modda başlatın.
Başlat - Çalıştır bölümüne Excel /safe yazarak enter tuşuna basın ve açılmayan dosyanızı yine açmayın deneyin.
Bizim için zor diye bir şey yoktur, imkansızsa zaman alır...
Çözüldü #6
Sayın chopper07, çok ayrıntılı ve değerli bilgilendirmeniz için içten teşekkürler.

Sayın benremiş, size de ilginiz için teşekkürler. Sonucu daha sonra sizle paylaşırım.

Sevgi ve saygılar.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task