Skip to main content

AccessTr.neT

Winrar şifresi nasıl kırılır acil destek!

Winrar şifresi nasıl kırılır acil destek!

Winrar şifresini nasıl kırabilirim? Dosyayı açmam gerekiyor ama şifreyi bilmiyorum. Şifre kırıcı programları denedim ama yapamadım yardım edebilirseniz çok sevinirim.
Insan ancak anladığı şeyleri duyar..Angel
Sanırım bu tarz isteklere cevap vermek etik açıdan iyi değil. Ama ben iyi tarafından düşünüp, rarlayıp ve şifresini unuttuğunuz dosyanız için bir fikir verebilirim. Passwarekit kullanın...
drummers, 11-05-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Asla kötü bi amaç için değil bunu belirtmek isterim.Çok teşekkür ederim ama bu program office dosyaları için değil mi?
(04/02/2012, 22:32)qroniq_wqha yazdı: Asla kötü bi amaç için değil bunu belirtmek isterim.Çok teşekkür ederim ama bu program office dosyaları için değil mi?

Dosyayı gönder burdan, özel değilse
drummers, 11-05-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
k. bakmayın ama özel.
Winrar şifrelemesi diğer şifrelemelere göre en güvenli, zor çözülen şifrelerdendir. Benim bu zamana kadar gördüğüm çoğu program şifrelemesinden daha zor çözülür. Öncelikle şunu söyleyeyim ki, bu şifreleri herhangi bir yolla direk yakalayabilme imkanınız yok, yani cookielerden şifre çalmaya, kayıtlı msn şifrelerini bulmaya benzemez... 128bit AES le enkripte edilirler...

Çözüm için Dictionary Attack ve Bruteforce denen 2 farklı yöntem vardır.

1) Dictionary Attack : Daha önceden tahmin yoluyla belirlenmiş şifrelerin denenmesidir..Yani 'bu olur' dediginiz şifrelerinizden basit bi sözlük yaparsınız ve denersiniz... Eger şifreleriniz(yani tahminleriniz) saglamsa bu yöntem inanılmaz hızlıdır...

2) BruteForce : Belirli bir sınırda ve farklı bütünleşik char(büyük harf,küçük harf,sayı,sembol) ayarlarıyla belirlenen şifrelerin(yüzbinlerce) dosya üzerinde sürekli denenmesidir ve tabiki bu iş programla olur ve bu işi yapan bir sürü program vardır. Mesela Rar password cracker wizard, bunlardan biri... Ama en önemli ihtiyacınız SABIR olacak. Çünkü bu iş küçük harf, Büyük harf, sayılar ve ASCI karakterle uzadıkça uzayabilir. Sabırlar dilerim.
İnadına, ille de Accesstr.net...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task