Skip to main content

AccessTr.neT

sayfalar arasında veri transferi

crayz_ilhan_06
crayz_ilhan_06
13
6611

sayfalar arasında veri transferi

Çözüldü #1
hocam ben excelde yoklama tarzında 2 sayfadan oluşan formla uğraşıyorum her seferinde ikisine de kayıt girmekten yoruldum bu konuda bana yardım edebilirmisiniz?
Çözüldü #2
İki kişi arasında ufak bir espri varda benmi anlamadım?
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
hocam sayfalar arasında bağlantı kurrmam lazım çizelgeye + işareti koyunca 1 sayfada hangi sınıfda oldugu hazır sadece aktif etcek size gönderebilirim
Çözüldü #4
Bana göndermeyin niye bana gönderiyorsunuz Img-grin Ben Excelden anlamam zaten ayrıca konuyu Visual Basic kategorisine açmışsınız ortada dosyanız yok. Biraz daha somut şeyler ortaya koymanız lazım bu şekilde kimse bir şey anlamaz.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #5
sitede yeniyim hocam konuyu nerde açacağımı bilmiyorum konu aaç diyince atladım direk konuya Lol exel için nerde açmalıyım o zaman
Çözüldü #6
hocam ben excelde yoklama tarzında 2 sayfadan oluşan formla uğraşıyorum her seferinde ikisine de kayıt girmekten yoruldum bu konuda bana yardım edebilirmisiniz?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da