Skip to main content

AccessTr.neT

Access görünümünden çıkma

Access görünümünden çıkma

Çözüldü #1
Arkadaşlar ben imalat için bir programı yaptım. Ama bunu elemanlara kullandırmadan önce görünümünü accessden kurtarmak istiyorum. Yani elemanlar sadece yaptığım programda işlem yapabilecek başka biryere ulaşamıyacak. Nasıl yapılıyor?
Çözüldü #3
Linki inceleyecem.. Teşekkürler
Çözüldü #4
Ben yazılanları denedim ama hiç birşey olmadı ya da ben yapamadım size projemi gönderiyorum projemi inceleyip bana anlatabilir misiniz. -Girişte veritabanı şifresi sorar o 123456 bunu ben denemek için koydum şimdi kaldıramıyorum.- İstediğim ilk tıklandığında hiç Access görüntüsü olmadan oturum açma İletişim kutusu açılsın ve hiç kimse tasarımda falan değişiklik yapamasın lütfen acill yardım bekliyorum şimdiden çok teşekkürler
https://accesstr.net/resim/do.php?id=19
Son Düzenleme: 22/11/2011, 19:15, Düzenleyen: cemilbakir.
Çözüldü #5
Sn cemilbakır dosyanızı indirdim ve açtım, şifre sormadı. Şifre nerede?
Programınızı biraz inceledim. İzniniz olursa bir kaç önerim olacak...
1- Formları açmak için bu kadar makro yapmanıza gerek yok, zaten butonlar bu işi yapıyor.
2-Henüz tablolarınız arasında hiç bir ilişki yok.
3-Müşteriler içinde bir tablo olmalı, girişlerde açılan kutu ile müşteri seçilebilmeli..
.
.
Saygılar....
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Çözüldü #6
tavsiyelerinizi dikkate almaya çalışıcam...
Tablolar arası hiç ilişki yok demişsiniz fakat ben ilişki yapmadan istediğim herşeyi ayarladım şu an hepsi tamam ilk çıkacak olan oturum açma İletişim kutusu olacak orda kişi ismini seçtikten sonra hocaoğlu imalat giriş açılacak ordan bütün formlara ulaşılıyor. Yani bu ekrandan kesimci kesim bölümüne işte sipariş kaydetmek için sipariş girişine gidiliyor vs... ben hepsi oluyor mu diye baktım açılıyor ama şu an yapamadığım bunu sadece program gibi açılması yani açarken eleman Access görünümü olmayacak hiçbir değişiklik yapamayacak sadece programı kullanacak arkadaşımızın yazdığı linke gittim inceledim aynısını yapmaya çalıştım ama anlamadım sanki birşey farketmedi Icon_rolleyes

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da