Skip to main content

AccessTr.neT

2 Form 2 listbox

Yunus Bozkurt
Yunus Bozkurt
4
2242

2 Form 2 listbox

Çözüldü #1
Merhaba

2 Formum var f_AnaForm ve f_AltForm her 2 formumda da listekutusu (listbox) var

Şimdi 2 f_AnaForm’daki herhangi bir kontrole tıkladığımda f_AltForm formu açılıyor ve başka bir tablodan verileri liste kutusuna çekiyor. Yapmak isteğim ise bu 2. Formdaki liste kutusunda görünen herhangi bir kayıta (satıra )çift tıkladığımda seçilen kaydı birinci formdaki liste kutusuna aktarmak bu liste kutusuyla yapılabilirimi yoksa flexgrid yada gridview gibi başka bir şey mi kullanmam gerekiyor. Bir tane örnek olursa sevinirim.
  • En tehlikeli kelime ama’dır. Önceden söylenen her söylemi veya kelimeyi öldürür! Mesela, seni seviyorum ama gibi…
Çözüldü #2
Örnek dosyanızı ekleyip örnek kayıtlar girip örneklendirirseniz daha iyi yardımcı olunabilir.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
Ozurtamamdır forumda biraz arama yapınca buldum bayağı eskilerde kalmış
  • En tehlikeli kelime ama’dır. Önceden söylenen her söylemi veya kelimeyi öldürür! Mesela, seni seviyorum ama gibi…
Çözüldü #4
Bulduğunuz linki burada da paylaşabilir misiniz?
Çözüldü #5
(21/09/2011, 01:37)sledgeab yazdı: Bulduğunuz linki burada da paylaşabilir misiniz?

listbox'lar arası taşıma

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da