Skip to main content

AccessTr.neT

İdam Cezası

accessman
accessman
11
4223

İdam Cezası

Hayırlı cumalar arkadaşlar
malumunuz kadına şiddet olayları
çocuk tecavüzleri
töre adı altında vahşi infazlar giderek artıyor
en büyük sebebi yasalarımızda hak ettikleri cezaları çekmemiş olmaları

http://dunya.milliyet.com.tr/iran-da-hal...efault.htm

bence öldüren ayniyle cezasını bulmalı
tabiki herkes kendi adaletini yerine getirme tarzında değil
devlet eliyle olmalı

buna karşı çıkanlar
birgün bir haber alsalar
en sevdikleri ciğer pareleri biricik ablasının veya kardeşinin
psikopat vahşi bir sapık tarafından
tecavüze uğramış 30-40 yerinden bıçaklanarak hunharca öldürülmüş
acaba
yine aynı şekilde mi düşünecekler
veya siz hiç
5 yaşınaki yeğenine tecavüz edip sonra öldüren ,bağ evinde evin tabanına gömüp üzerini toprakla örtüp sonra halı seren bir psikopat vahşi yaratık gördünüz mü
ben o zavallı 5 yaşındaki kızın otopsisini yapıp
sonrada insan suretindeki o sefil yaratığın adli muayenesini yaptım
ve belki de
rahşan affı da denilen haksız salıvermeler ile şimdi dışarıda
elini kolunu sallayarak gezmekte
başka masumları mağdur etmekte
genel afla salıverilenlerin %60 tekrar benzer suçlardan içeri girmişler
ama yine birilerin canını yakarak
ocaklarına ateş düşürerek

@benbendedeilem
Modern çağın anlayışına göre canilerinde hakları var. Binlerce kişiyi öldürsende idam cezası olmuyor. Ben bunu şuna benzetiyorum :

"Bir otobüste arızalı bir parça var ve performansı düşürüyor. Hatta bu parça ileride dahada tehlikeli hale gelip otobüsün kaza yapmasına ve içindeki onlarca kişinin ölmesine sebep olacak. Modern çağın anlayışına göre o parçayı tamir edemez ya da söküp çöpe atamazsınız çünkü o parçanın arızalı bile olsa çalışma hakkı vardır."

Herhalde bu fikri öne sürenlerde de bir arızalık var ki böyle düşünüyorlar Img-grin
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
onlarda en sevdikleri hunharca öldürüldüğünde farklı düşüneceklerdir
@benbendedeilem
(16/09/2011, 13:55)alpeki99 yazdı: Modern çağın anlayışına göre canilerinde hakları var. Binlerce kişiyi öldürsende idam cezası olmuyor. Ben bunu şuna benzetiyorum :

"Bir otobüste arızalı bir parça var ve performansı düşürüyor. Hatta bu parça ileride dahada tehlikeli hale gelip otobüsün kaza yapmasına ve içindeki onlarca kişinin ölmesine sebep olacak. Modern çağın anlayışına göre o parçayı tamir edemez ya da söküp çöpe atamazsınız çünkü o parçanın arızalı bile olsa çalışma hakkı vardır."

Herhalde bu fikri öne sürenlerde de bir arızalık var ki böyle düşünüyorlar Img-grin

Bizim için zor diye bir şey yoktur, imkansızsa zaman alır...
Kanunlar tabii ki insanların halet-i ruhiyesine göre değil belli kriterlere ve uluslarası anlaşmalara göre yapılıyor. Ama bana sorarsanız, küçücük çoculara tecavüz eden, kadınlara şiddet uygulayan, yaşlılara zarar veren o şerefsiz yaratıkların yaşamaya falan hakları yoktur. Eğer idam olacaksa bunlara olmalı. Buradaki tek sıkıntı, idamın dönüşü yoktur, kişinin suçu işlediğinin sabit olması gerekir. Hata şansı yoktur, zaten suçsuz birini idam etme riski yüzünden mahkemeler yıllarca sürer ve bürokrasi tıkanır. Kesin deliller, güçlü şahitler, teknolojik belirteçler ve kendi rızasıyla yapılmış itiraflar varken hiç beklemenin anlamı yok bana göre. Bu tip yaratıkları insan saymamak gerekir. Tıpkı bir kuduz köpek nasıl öldürülürse onların da hakettiği şey budur.
İnadına, ille de Accesstr.net...
banada sorarsanız bu tür insanları yakalayınca halkın eline vermek halk onlara ne yapacağını bilir.
Hayat bu
ölsende yaşamaya mecbursun!
UNUTMA!!!

(hafta sonu mesai olmadığından mesajlardaki çözümleri ancak hafta içi uygulayabiliyorum)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task